Reklama

Awaria Facebooka. Nie działa dodawanie postów. Co się stało?

Opublikowano:
Autor:

Awaria Facebooka. Nie działa dodawanie postów. Co się stało? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Awaria na Facebooku - nie działa poprawnie dodawanie postów z linkami. Wiele fanpage'y od wczorajszego wieczora (29 lipca, środa) cierpi na ten sam problem. Co się stało?

Awaria Facebooka - użytkownicy zgłaszają problemy z linkami

Wielu użytkowników Facebooka w środę 29 lipca i w czwartek 30 lipca zgłaszają problemy w związku z niedziałającym poprawnie dodawaniem linków do swoich stron. Cierpią na tym w szczególności fanpage portali informacyjnych. Wiele lokalnych serwisów na Podkarpaciu również ma ten problem.

- Nie działają dodawane linki ze stron www. Kiedy to zostanie naprawione?

- możemy przeczytać takie i inne komentarze na serwisie Downdetector, na którym to użytkownicy zgłaszają problemy z linkowaniem. Również samemu Google nie umknął rosnący trend wyszukiwania problemów z awarią Facebooka.

Awaria Facebooka - co robić?

Najczęściej hasło "awaria Facebooka" jak widać na załączonym zrzucie ekranu występuje w woj. wielkopolskim, pomorskim i mazowieckim. Nic dziwnego - w końcu tam siedziby ma wiele agencji PR czy social marketingowych, które to przecież zarabiają m.in. na opiekowaniu się fanpage'ami firm. Ale co tak naprawdę stoi za awarią Facebooka? Na chwilę obecną nie wiadomo. Przeważnie tego typu awarie są związane z aktualizacjami bądź wprowadzaniem nowości do serwisu społecznościowego. Prawdopodobnie wkrótce wszystko się wyjaśni, pozostaje tylko czekać.

Co jednak zrobić w trakcie awarii dodawania linków na Facebooka? Niektóre portale informacyjne znalazły na to sposób poprzez dodawanie postu jako zdjęcia z artykułu, a następnie wklejanie linku do komentarza pod nim lub w opisie do fotografii. Jest to zdecydowanie mniej wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, iż większość użytkowników Facebooka przebywa na nim na swoich urządzeniach mobilnych, ale trzeba sobie jakoś radzić z napotkanym problemem. Toteż ruch na naszych stronach może być choć częściowo zabezpieczony, jeśli sporo z niego jest z naszych kanałów i profili na social media.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE