Reklama

Autobusem na Pokazy Lotnicze w Jasionce [LINIE TRASY GODZINY DO POBRANIA]

Opublikowano:
Autor:

Autobusem na Pokazy Lotnicze w Jasionce [LINIE TRASY GODZINY DO POBRANIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z obchodami 100-lecia Aeroklubu Polskiego i pokazami lotniczymi w Jasionce 31 sierpnia zostaną uruchomione dwie dodatkowe linie autobusowe L1 i L2 kursujące naprzemiennie co około 30 min. i umożliwiające dojazd w okolicę miejsca imprezy.

Trasy linii:

 

L1 – Bardowskiego – Pl. Wolności – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska – Trzebownisko – Nowa Wieś – Jasionka (Aeroklub).

 

Autobus będzie kursował co 30 minut począwszy od pierwszego kursu od godziny 8.20 z Rzeszowa z ul. Bardowskiego. Ostatni kurs z Jasionki (Aeroklub) - godzina 21.10.

L2 – Spichlerzowa – Załęska – Rzecha – Lubelska – Trzebownisko – Nowa Wieś – Jasionka (Aeroklub).

Autobus będzie kursował co 30 minut począwszy od pierwszego kursu od godziny 8.40 z Rzeszowa z ul. Spichlerzowej. Ostatni kurs z Jasionki (Aeroklub) - godzina 21.30.

Uzupełnieniem będzie kursująca regularnie co 60 min. linia nr 53 na trasie:

Dworzec Lokalny – Kilińskiego – Pl. Wolności – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska – Trzebownisko – Nowa Wieś – Jasionka (port lotniczy).

 

Szczegółowe rozkłady jazdy linii L1 i L2 dostępne są TUTAJ. (przechodząc na stronę ZTM kliknij w wybraną linię L1 lub L2)

Na tych liniach specjalnych obowiązują ceny biletów jak dla pozostałych linii miejskich, zachowują ważność wszystkie bilety okresowe (miesięczne trasowane, liniowe, sieciowe, pięciodniowe i semestralne) jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.

POBIERZ PONIŻEJ DOKŁADNY ROZKŁAD JAZDY LINII L1 I L2

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE