Reklama

Autobus wypadł z drogi [OŚWIADCZENIE]

Opublikowano:
Autor:

Autobus wypadł z drogi [OŚWIADCZENIE] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wypadku z udziałem autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji doszło we wtorek około godziny 9:30.

- Kierujący autobusem MZK, 47-letni przemyślanin jechał ul. Bielskiego do góry. Na zakręcie w prawo mężczyznę oślepiło słońce, najechał on pojazdem na chodnik, a następnie stoczył się ze skarpy - powiedziała podkom. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
 

Kierowca został ukarany mandatem. Trwa wyciąganie autobusu. W wypadku nikt nie ucierpiał. 

Urząd Miasta Przemyśl wydał oświadczenie:

W godzinach porannych (9.24) 14 stycznia doszło do zdarzenia z udziałem autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji linii nr 28 przy ul. Bielskiego. Z informacji uzyskanych w MZK wynika, że w trakcie wykonywania ostrego zakrętu w prawo, autobus wjechał na krawężnik wąskiego chodnika, a następnie zjechał ze skarpy, uderzając przodem o wystające betonowe elementy. Chcemy wszystkich uspokoić, że zarówno pasażerowie, jak i kierowca nie odnieśli żadnych obrażeń i nie zaszła potrzeba interwencji pogotowia ratunkowego oraz udzielania pierwszej pomocy.

Na miejsce wezwana natomiast została straż pożarna i policja. Kierowca autobusu był trzeźwy, został ukarany mandatem. Pojazd został już odholowany do siedziby spółki.

Wszystkim uczestnikom zdarzenia i zagrożenia, jakie ono spowodowało, należą się przeprosiny. Zarówno Zarząd spółki, jak i Prezydent Miasta dołożą wszelkich starań, aby podobne zdarzenia nie miały miejsca w przyszłości, a pasażerowie miejskiej komunikacji mogli nadal podróżować bezpiecznie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE