Reklama

Aplikacja autobusowa rusza w Tarnobrzegu. Rozkłady jazdy wszystkich linii w jednym miejscu

Opublikowano:
Autor:

Aplikacja autobusowa rusza w Tarnobrzegu. Rozkłady jazdy wszystkich linii w jednym miejscu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Tarnobrzegu uruchomiona zostaje aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl - konkurencja dla znanego jakdojade.pl. Działa zarówno w wersji na smartfony, oferując pasażerom aplikację mobilną, a także na komputerach. Tarnobrzeg pierwszym podkarpackim miastem na liście.

Wszyscy doskonale znamy aplikację Jakdojade, w której dostępne mamy rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych, tramwajowych czy pociągów w jednym miejscu. Co więcej - od pewnego czasu dzięki tej aplikacji możemy nawet kupować bilety! Jest jednak jeden poważny problem - działa ona przede wszystkim w dużych miastach, a jedyna podkarpacka miejscowość, którą Jakdojade obejmuje to Rzeszów.

Pozostałe podkarpackie miasta do tej pory musiały się obejść smakiem. Niektórzy przewoźnicy, czy to prywatni, czy miejscy lub powiatowi - oferowali własne aplikacje lub strony Internetowe, na których rozpisane są kursy. Nie każda jednak jest zrobiona tak przejrzyście i dobrze, jak Jakdojade. Rynek jednak nie znosi próżni i szybko ją wypełnia. Na horyzoncie pojawił się konkurent, czyli KiedyPrzyjedzie. Choć sama aplikacja istnieje już od kilku lat, to swe początki miała na Śląsku. Teraz rusza na podbój innych województw. 

Jego działanie jest zbliżone do znanej nam wszystkim wcześniej wymienianej aplikacji. Pierwsze podkarpackie miasto, które znajduje się na liście, to Tarnobrzeg. Aplikacja jak zapewniają jej twórcy - odświeża kursy, co 15 sekund, dzięki czemu zawsze będziemy na bieżąco ze zmianami w rozkładach jazdy czy z czasem oczekiwania na autobus. KiedyPrzyjedzie działa zarówno jako aplikacja mobilna, jak i w formie strony Internetowej.

Będziesz z niej korzystać? Może niedługo i inne podkarpackie miasta znajdą się na liście? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE