Reklama

Apel ratowników medycznych: - Respiratory zwalniane są nie tylko przez ozdrowienia, ale i śmierć

Opublikowano:
Autor:

Apel ratowników medycznych: - Respiratory zwalniane są nie tylko przez ozdrowienia, ale i śmierć - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratownicy medyczni z Kolbuszowej zamieścili poruszający wpis na swoim profilu na Facebooku, gdzie chcą dać do myślenia antyCOVID-owcom.

Na Facebooku - Ratownictwo Medyczne w Kolbuszowej pojawił się wpis od kolbuszowskich ratowników. Zwracają się oni do mieszkańców z apelem, ale zaczynają od smutnej informacji o śmierci kolegi.


Czytaj także:


 

- Niestety dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dzisiaj w nocy na wieczny dyżur przeszedł nasz kolega, znajomy ratownik medyczny, na co dzień pracujący w PSPR w Tarnowie. Doskonały ratownik medyczny, dyspozytor medyczny, sympatyczny kolega. Niestety odszedł od nas w wyniku zachorowania na Covid-19 - tej "niedocenianej", wyśmiewanej, bagatelizowanej choroby.

- informują.

Jak możemy dalej przeczytać w poruszającym wpisie, jest pozornie pozytywna informacja z dzisiejszych statystyk - zwolniły się respiratory. Niestety w większości przypadków do zwiększenia liczby wolnych respiratorów doszło wskutek śmierci tych osób. 

- Czy to również do was nie przemówi? Wracając do pytania usłyszanego jakiś czas temu - Tak, znam takie osoby. Znam ludzi, którzy chorowali i chorują na Covid-19. Niektórzy przeszli to lekko, inni ciężej, ale są też tacy, którzy niestety skończyli swoją hospitalizację w OIOM. Znam też ogromną liczbę medyków, którzy przechorowali tę, jak określają to sceptycy, grypę... W pewnym momencie w naszej grupie kolbuszowskich ZRM doliczyliśmy się 12 osób z potwierdzonym Covid-19. Mimo tego nie zabrakło pomocy z naszej strony. Zawsze byliśmy gotowi nieść pomoc naszym pacjentom 

- zapewniają ratownicy z Kolbuszowej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE