Reklama

Anna Huk i Stanisław Kruczek pozostaną na stanowiskach

Opublikowano:
Autor:

Anna Huk i Stanisław Kruczek pozostaną na stanowiskach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wniosek o odwołanie członków zarządu województwa Anny Huk i Stanisława Kruczka nie znalazł się w programie sesji. Został przed nią wycofany.

Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl złożył wniosek formalny o usunięcie członków Solidarnej Polski i Porozumienia z zarządu województwa. Decyzja marszałka wynikała z sytuacji jaka rozegrała się podczas głosowania w Sejmie nad tzw. „Piątką dla zwierząt”, gdzie kilku posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz członkowie Porozumienia i Solidarnej Polski głosowali – mówiąc pokrótce - niezgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.


CZYTAJ TAKŻE: Będą dymisje w Zarządzie Województwa! Prezes zdecydował!


- Układ stanowisk w zarządzie województwa również regulowany jest umową koalicyjną Zjednoczonej Prawicy, która przestała istnieć. W związku z tym marszałek Władysław Ortyl złoży wnioski o odwołanie z zarządu województwa członków zarządu Anny Huk (SP) i Stanisława Kruczka (Porozumienie). 


- oświadczył wówczas Tomasz Leyko, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Oficjalne odwołanie członków zarządu miało nastąpić podczas poniedziałkowych obrad sejmiku województwa. Okazała się, że wniosek został usunięty z programu obrad jeszcze przed rozpoczęciem sejmiku, w związku z czym i Anna Huk, i Stanisław Kruczek pozostaną na swoich stanowiskach. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE