Reklama

Alkoholowa libacja zakończona w areszcie

Opublikowano:
Autor:

Alkoholowa libacja zakończona w areszcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Agresywny mężczyzna, pił alkohol w miejscu publicznym, rozbił szklaną butelkę oraz wyzywał policjantów, którzy przyjechali na interwencję w związku z zakłócaniem porządku publicznego. Teraz za to odpowie!

Jak informują policjanci do zdarzenia doszło we wtorek, 22 października, za pawilonem handlowym przy ulicy Wyspiańskiego w Tarnobrzegu. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o głośno zachowujących się amatorach trunków alkoholowych. Po przybyciu na miejsce patrol zastał trzech mężczyzn. Jeden z nich był pobudzony i agresywny, nie reagował na pouczenia policjantów. Chwiał się na nogach, miał bełkotliwą mowę i wyraźnie czuć było od niego alkohol.

Mężczyzna rozbił butelkę po piwie i zaczął krzyczeć. W trakcie prowadzonej interwencji stawał się jeszcze bardziej agresywny, kierował wobec policjantów obraźliwe słowa i odmówił poddania się badaniu na trzeźwość. Funkcjonariusze przewieźli 30-letniego mieszkańca Tarnobrzega do komendy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przesłuchali 30-latka i przedstawili mu zarzut znieważenia policjantów. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE