Reklama

Adrian z Podkarpacia odpada z "The Voice of Poland"

Opublikowano:
Autor:

Adrian z Podkarpacia odpada z "The Voice of Poland" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Adrian Burek, 9 listopada zawalczył o finał programu The Voice of Poland - w odcinku na żywo. Pochodzący z Podkarpacia muzyk, niestety musiał się w tym dniu pożegnać ze swoją przygodą.

Adrian Burek pochodzi z Tuszowa Narodowego (powiat mielecki), o jego zmaganiach w programie The Voice of Poland wspominaliśmy już wcześniej tutaj:

Niestety, nie udało mu się dojść do finału, choć jak sam pisze w swoich social media - nie liczył na to na początku swojej przygody. Nawet nie marzył, żeby dostać się do etapu, kiedy odcinki puszczane są na żywo.
 

Post udostępniony przez Adrian Burek (@burekadrian)

W sobotnim odcinku Adrian wystąpił jako drugi. Wykonał utwór Mroza pod tytułem: "Nieśmiertelni". Choć Michał Szpak i Baron byli zachwyceni, to Kamil Bednarek stwierdził, że czegoś brakowało mu w śpiewaniu Adriana. "Gratulacje! Jestem z Ciebie naprawdę dumny" - powiedział Michał Szpak


Choć Adrianowi z Podkarpacia nie udało się dojść do finału, to my, mieszkańcy województwa również jesteśmy z Ciebie dumni, Adrian! Liczymy, że jeszcze nieraz nas zaskoczysz.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE