Reklama

9 lat za molestowanie i kazirodztwo. Krzysztof S. z Izdebek skazany!

Opublikowano:
Autor:

9 lat za molestowanie i kazirodztwo. Krzysztof S. z Izdebek skazany! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyznę skazano za kazirodztwo i molestowanie seksualne trzech córek. Sprawa, która zaczęła się od zaginięcia dziecka, dobiegła wreszcie końca. Sąd Rejonowy w Brzozowie wydał wyrok.

Sprawa rodziny z Izdebek (powiat brzozowski) rozpoczęła się już w 2018 roku . Zaczęło się od przypadkowego zaginięcia syna Krzysztofa S. - Daniela. Chłopiec udał się w odwiedziny do babci naprzeciwko jego rodzinnego domu. Gdy babcia poszła do sklepu, wnuczek niespodziewanie zniknął. Jeszcze tego samego dnia rozpoczęły się poszukiwania. W akcji uczestniczyli policjanci, wojsko obrony terytorialnej, strażacy oraz ratownicy GOPR. 


CZYTAJ TAKŻE: Informacje z Podkarpacia


Molestował trzy córki

Po dwóch dniach chłopak się odnalazł. Bosego chłopca(zaginął w listopadzie) odnalazł grzybiarz. Informacje, który wyszły na jaw w czasie poszukiwania, były wstrząsające. Pojawiły się przypuszczenia, że ojciec dzieci molestował seksualnie jedną z córek. Pracownicy socjalni doskonale wiedzieli, że w rodzinie nie dzieje się najlepiej.  Utrzymywała się z pomocy społecznej, miała założoną Niebieską Kartę i korzystała z asystenta rodziny. Jednak nikt nie przypuszczał, że skala patologii sięga tak głęboko. 

W trakcie śledztwa ustalono, że ojciec mógł także dokonywać czynności o znamionach kazirodczych wobec dwóch innych, kilkuletnich wówczas córek. Łącznie w sprawie przesłuchano ponad 30 świadków, w tym niektóre dzieci Krzysztofa S., które wyjaśnienia składały w obecności psychologa dziecięcego. Dodajmy, że osobne  śledztwo prowadzone jest w sprawie niedopełnienia obowiązków przez pracowników opieki społecznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE