Reklama

8-miesięczna dziewczynka straciła tatę. Przyjaciele proszą o wsparcie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodziny

8-miesięczna dziewczynka straciła tatę. Przyjaciele proszą o wsparcie - Zdjęcie główne

foto Archiwum rodziny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mała dziewczynka o imieniu Lena, pochodząca z Nawsia Kołaczyckiego (powiat jasielski), straciła swojego tatę - Ireneusza. Przyjaciele chcą ją wesprzeć.

- Jako przyjaciele naszego Kochanego śp. Irka, który osierocił 8-miesięczną Lenkę chcielibyśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć rodzinę w tej trudnej sytuacji. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo finansowe i spokojną przyszłość Dziewczynki. Mała Lenka nie zdążyła się nacieszyć obecnością swojego Taty, który na wskutek choroby odszedł zbyt wcześnie. Wiemy, że żadne pieniądze nie wyleczą bólu i żalu, jaki pozostał w ich sercach, ale pomogą Lence godnie żyć. Jeżeli ktokolwiek chciałby pomóc rodzinie gorąco prosimy o wpłatę. Mamy nadzieję, że z WASZĄ pomocą uda nam się zmniejszyć skutki tragedii, jaka spotkała tę rodzinę. Liczy się każda złotówka. Pamiętajcie dobro wraca, jeżeli je czynimy.

- piszą przyjeciele rodziny Lenki na stronie internetowej zbiórki.

Przyjaciele chcą uzbierać 5 000 zł na poczet dziewczynki z Nawsia Kołaczyckiego w powiecie jasielskim. Na chwilę obecną udało się zebrać ponad 4 000 zł. Lenkę możesz wesprzeć i Ty na stronie internetowej zbiórki:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE