Reklama

60 osób ewakuowanych z komendy policji [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ewakuację budynku komendy zarządził zastępca komendanta powiatowego policji w Jarosławiu. Z budynku ewakuowani zostali nie tylko policjanci, pracownicy administracyjni, mieszkańcy, ale i sprzęt oraz dokumentacja znajdująca się w komendzie.

Cała akcja została przeprowadzona 12 grudnia w Jarosławiu. Pod komendą policji pojawili się strażacy: 2 wozy bojowe i 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu. W budynku miał pojawić się ogień, który natychmiast trzeba było ugasić.

Strażacy odnaleźli źródło ognia w pomieszczeniach piwnicznych budynku, a przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej

- podała jarosławska policja.

W czasie akcji strażacy sprawdzali wszystkie pomieszczenia techniczne i biurowe, by upewnić się, że wszystkie osoby zdołały się ewakuować. Z budynku ewakuowano 57 osób: pracowników, funkcjonariuszy i petentów, a także samochody służbowe i ważne dokumenty.

Na szczęście była to próbna ewakuacja, w ramach obowiązków określonych przez Ustawę o ochronie przeciwpożarowej. Akcja została przeprowadzona według wcześniej przygotowanych założeń, w których przewidziano źródło ognia i sposób ewakuacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE