Reklama

50 mln zł na dofinansowanie przewozów autobusowych. Jak zdobyć te pieniądze?

Opublikowano:
Autor:

50 mln zł na dofinansowanie przewozów autobusowych. Jak zdobyć te pieniądze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 50 mln zł przeznaczono na dofinansowanie przewozów autobusowych w województwie podkarpackim. O szczegółach naboru na 2021 r. mówiła wojewoda Ewa Leniart podczas spotkania z mediami.

Na dofinansowanie przewozów autobusowych dla województwa podkarpackiego przeznaczono  50 389 184,96 zł. Maksymalna kwota dopłaty w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. wynosi 3,00 zł do 1 wozokilometra przewozu o charakterze użyteczności publicznej, przy wkładzie własnym organizatora w wysokości nie mniejszej niż 10% ceny usługi.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia- Zapraszam wszystkie podmioty uprawnione do składania wniosków o objęcie w 2021 r. dopłatą do przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Termin upływa 24 listopada br. 


– powiedziała wojewoda. 

Dodała również, że w roku bieżącym 40 organizatorów transportu publicznego otrzymało dopłaty do 336 linii komunikacyjnych. 

Wnioski o objęcie dopłatą mogą składać organizatorzy publicznego transportu zbiorowego, o których mowa w art. 7 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, z wyłączeniem związku metropolitalnego i ministra właściwego do spraw transportu, tj.:

•    gminy,
•    związków międzygminne,
•    powiaty,
•    związki powiatów,
•    związki powiatowo-gminne,
•    województwo.

Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy przesłać w okresie od 4 do 24 listopada 2020 r., na adres Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego za pośrednictwem platformy e-Puap, przy zachowaniu obowiązujących zasad składania podpisów elektronicznych. 

Wzór wniosku o objęcie dopłatą znajdują się TUTAJ.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE