Reklama

3 osiłków pobiło kobietę

Opublikowano: pon, 29 lip 2019 12:13
Autor:

3 osiłków pobiło kobietę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 lat, 24 lat i 20 lat - w takim wieku są mężczyźni podejrzani o pobicie kobiety i trzech innych mężczyzn. Do zdarzenia doszło przy wejściu do klubu zlokalizowanym w galerii Nowy Świat.

- Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów nadzoruje prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie dochodzenie przeciwko trzem młodym mężczyznom w wieku 26 lat, 24 lat i 20 lat podejrzanym o dokonanie 21 lipca pobicia przy ul. Krakowskiej 3 mężczyzn innych i 1 kobiety. Dwóch pokrzywdzonych w związku z odniesionymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala.

przekazała Renata Krut, prokurator rejonowy dla miasta Rzeszów.

Wszyscy sprawcy, mieszkańcy powiatu niżańskiego, zostali zatrzymani, przy czym dwóch z nich udało się schwytać od razu - trzeci zgłosił się na policję sam. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Złożyli wyjaśnienia i przyznali się do pobicia. Złożyli wnioski o skazanie bez rozprawy za zarzucane im czyny na kary grzywny w wymiarze 250 stawek dziennych po 20 zł każda, co daje łączną sumę 5000 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.