Reklama

24-latek zaatakował kolegę siekierą podczas libacji. Był poszukiwany [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

24-latek zaatakował kolegę siekierą podczas libacji. Był poszukiwany [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Libacja alkoholowa w powiecie brzozowskim zakończyła się aż dwoma przestępstwami. 24-letni mężczyzna zaatakował swojego kolegę siekierą - jak się okazało, był poszukiwany. Jego 20-letni znajomy nie pozostał dłużny. Po zranieniu, uszkodził młotkiem dwa samochody.

W sobotę, 2 maja na terenie gminy Brzozów doszło do poważnego przestępstwa. Około godziny 22:30 do policjantów wpłynęło zgłoszenie o ataku siekierą. Z relacji zgłaszającego wynikało, iż ranny został jego brat. 

Jak się okazało - do ataku doszło podczas libacji alkoholowej. 24-letni mężczyzna, u którego miejsce miała impreza, w trakcie awantury ze swoim 20-letnim kolegą, sięgnął po siekierę. Mężczyźni pokłócili się - o co? Nie wiadomo. 24-latek był jednak tak rozwścieczony, że rzucił się z siekierą na swojego kompana i uderzył go nią w rękę. Po przybyciu na miejsce, brzozowscy mundurowi zatrzymali napastnika. Okazało się, ze ten ma na swoim koncie już kilka przestępstw. Poza uszkodzeniem ciała 20-latka, odpowie on za kradzieże, których dopuścił się na terenie powiatu brzozowskiego. Mężczyzna był poszukiwany przez policję. Jego łupem padały m.in. koła samochodowe, kosa spalinowa czy oczywiście - pieniądze. Policji udało się odzyskać część skradzionych rzeczy.

Tej feralnej nocy doszło jednak również do innych przestępstw. 20-letni mężczyzna, który został ranny po uderzeniu siekierą, miał uszkodzić dwa samochody zaparkowane przy posesji, na której miała miejsce rzeczona libacja. Mężczyzna uszkodził auta młotkiem - łączną wartość powstałych strat wyceniono na kwotę 2000 zł.  

- Zatrzymany 24-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu, gdyż jak się okazało był wobec niego wystawiony nakaz doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. Natomiast 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie za uszkodzenie samochodów. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. 

- podaje KPP w Brzozowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE