Reklama

22-latek zginął w tragicznym wypadku. Uruchomiono zbiórkę dla rodziny

Opublikowano:
Autor:

22-latek zginął w tragicznym wypadku. Uruchomiono zbiórkę dla rodziny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 22-letni Artur, mieszkaniec gminy Czermin (powiat mielecki) zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Jego koledzy uruchomili zbiórkę pieniężną na wsparcie rodziny zmarłego.

Rodzinę Artura wesprzesz wpłacają dowolną kwotę na zrzutka.pl, link do zbiórki:

W niedzielę, 25 października doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z Drzewieckim w Mielcu. W wyniku zderzenia dwóch osobówek, śmierć poniósł 22-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.Artur należał do grupy Street War Mielec - jego koledzy pomimo pogrążenia w rozpaczy, postanowili wesprzeć rodzinę mieszkańca powiatu mieleckiego. Na internetowej zbiórce czytamy:

- Wczoraj w tragicznym wypadku zginął nasz dobry przyjaciel, członek naszej ekipy. Jest to dla nas dalej niezrozumiałe, że już nigdy nie zobaczymy Artura. Byłeś dla nas jak brat. Zawsze wnosił dużo pozytywnej energii, zawsze chodził uśmiechnięty, powalał nas swoimi żartami. Zapamiętamy Cię Artur jako pozytywnego chłopaka. Zawsze powtarzamy, że Street War Mielec to jedna, wielka rodzina, dlatego pokażmy naszą siłę. Celem zrzutki jest odciążenie finansowe rodziców Artura w tym trudnym dla nich okresie. Liczy się każda wpłacona złotówka. Dobro zawsze wraca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE