Reklama

21-latek z Olsztyna zaginął bez śladu. Może przebywać na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

21-latek z Olsztyna zaginął bez śladu. Może przebywać na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna 28 września bieżącego roku o godzinie 7 wyszedł ze swojego domu (Olsztyn ul. Dworcowa) i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z członkami swojej rodziny. 21-latek może przebywać na terenie województwa podkarpackiego.

Mateusz Ławreczuk o wzroście 190 cm ma 21 lat. Jest szczupłej budowy ciała, ma krótko ostrzyżone włosy koloru blond, odstające duże uszy, oczy koloru niebieskiego. Policja nie posiada informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu jego zaginięcia.


CZYTAJ TAKŻE: "Zakręt śmierci" przed Stalową Wolą jest szalenie niebezpieczny


Może przebywać na Podkarpaciu

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w dniu swojego zaginięcia wyszedł z domu i tradycyjnie miał jechać do zakładu pracy w rejonie os. Gutkowo w Olsztynie. 21-latek wyjechał samochodem osobowym marki skoda octavia koloru srebrnego o nr rej. NO 1015L. w dniu zaginięcia pojazd poruszał się w rejonie skrzyżowania ulicy Synów Pułku z ul. Tuwima w Olsztynie, co może świadczyć o tym, że 21-latek opuścił teren miasta a nawet powiatu olsztyńskiego.

Podobne sytuacje nigdy wcześniej nie miały miejsca. Policjanci wspólnie z rodziną apelują o przekazywanie każdej informacji, która może doprowadzić na trop 21-latka do najbliższej jednostki policji osobiście lub pod nr alarmowym 112. 

Z ostatnich policyjnych ustaleń wynika, że 21-latek może przemieszczać się swoim samochodem po województwie świętokrzyskim i podkarpackim. Każdy, kto napotka w swoim rejonie wspomnianego mężczyznę lub pojazd proszony jest o jak najszybszy kontakt z Policją.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE