Reklama

Reklama

- Gdyby głupota umiała fruwać, unosiłby się pan jak gołębica! Co na to starosta?

Opublikowano: 20 listopada 2020 07:00
Autor: JS/opr. GL | Zdjęcie: Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci - Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłby się pan jak gołębica - takie słowa do starosty powiatu kolbuszowskiego Józefa Kardysia skierowała poseł Koalicji Obywatelskiej Krystyna Skowrońska.

Reklama

- Ze zdumieniem i niedowierzaniem odsłuchałam pańską wypowiedź.

- napisała w pierwszych słowach swojej korespondencji, skierowanej do starosty powiatu kolbuszowskiego Józefa Kardysia, poseł Krystyna Skowrońska.

Pochodząca z Mielca parlamentarzystka odniosła się do słów wypowiedzianych przez starostę kolbuszowskiego podczas ostatniej (29 października) sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Tam samorządowiec ostro odniósł się do Strajku Kobiet, który nazwał: "Dyktaturą roznoszącą koronawirusa, która lepiej zamiast wchodzić do kościołów, niech pójdzie do meczetów. Wtedy wróci bez głów". (...)

CZY STAROSTA PRZEPROSIŁ PANIE ZE STRAJKU KOBIET - CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.