Reklama

Piąta fala koronawirusa. W Urzędzie Marszałkowskim i Wojewódzkim musisz wcześniej umówić wizytę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PUW

Piąta fala koronawirusa. W Urzędzie Marszałkowskim i Wojewódzkim musisz wcześniej umówić wizytę - Zdjęcie główne

W Urzędzie Marszałkowskim i Urzędzie Wojewódzkim musisz wcześniej umówić wizytę | foto PUW

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 W związku z dynamicznym rozwojem piątej fali koronawirusa Podkarpacki Urząd Marszałkowski i Wojewódzki wprowadzają ograniczenia w bezpośredniej obsłudze klientów.

Urząd Wojewódzki z obostrzeniami od lutego

Przez cały luty, chcąc załatwić sprawę w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, będziesz musieć zarejestrować się w internetowym systemie kolejkowym, bądź umówić się telefonicznie lub e-mailowo. Wtedy, jeżeli twoja obecność wymaga osobistej wizyty, wyznaczone zostaną terminy.

- Prosimy jednocześnie – jeśli nie ma konieczności osobistej wizyty - o załatwianie spraw i kontaktowanie się z pracownikami urzędu: telefonicznie, drogą mailową, poprzez ePUAP, lub pocztą tradycyjną - przekazuje Michał Mielniczuk Rzecznik Prasowy ​Wojewody Podkarpackiego.

Wszelkie dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów urzędu, dostępne są pod adresem: https://rzeszow.uw.gov.pl/aktualnosci/komunikat-dla-klientow-urzedu/

Urząd Marszałkowski zamyka drzwi od wtorku, 25 stycznia

Nieco szybciej obostrzenia w obsłudze klientów wprowadził Podkarpacki Urząd Marszałkowski. Od wtorku (25 stycznia) zmienia zasady przyjmowania mieszkańców Podkarpacia, którzy chcą załatwić swoje sprawy w placówce.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu. Mieszkańcy będą mogli również spotkać się z pracownikami urzędu w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach obsługi. 

- Zachęcamy do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów - mówi Daniel Kozik z Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Dane kontaktowe do urzędu można znaleźć na naszej stronie, pod linkiem: https://www.podkarpackie.pl/index.php/kontakt6

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy