Reklama

Szpital w Mielcu wstrzymuje planowe przyjęcia. Powodem wzrost zachorowań na COVID-19

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: szpital

Szpital w Mielcu wstrzymuje planowe przyjęcia. Powodem wzrost zachorowań na COVID-19 - Zdjęcie główne

W Mielcu będą wstrzymane planowe przyjęcia do szpitala od 6 grudnia! | foto szpital

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu decyduje się na wstrzymanie planowych zabiegów. Powodem jest zwiększająca się ilość zachorowań na COVID-19. W szpitalu funkcjonują ponownie już 3 oddziały zakaźne. Dyrekcja jest w ciągłym kontakcie z wojewodą w sprawie kolejnych decyzji związanych z pandemią.

Dyrekcja i Rada Ordynatorów Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu informuje, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną od dnia 6.12.2021 roku do odwołania wstrzymuje planowe przyjęcia do Szpitala. Pacjenci zapisani na planowe zabiegi zostaną telefonicznie powiadomieni o nowym terminie przyjęcia.

To komunikat mieleckiego szpitala w sprawie planowanych zabiegów. Niestety zwiększa się liczba zachorowań na koronawirusa w naszym regionie. W szpitalu ponownie funkcjonują 3 oddziały zakaźne. 

113 pacjentów z koronawirusem przebywa obecnie w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. To spory wzrost w porównaniu do poprzednich tygodni. Jak mówi dyrektor placówki Jarosław Kolendo, szpital jest w stałym kontakcie z wojewodą i służbami, które koordynują działania w regionie. Cały czas w szpitalu uruchamiane są kolejne łóżka dla chorych na Covid. Zakażonych jest tak dużo, że trzeba było uruchomić kolejny – trzeci już oddział.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy