Reklama

Część przejść zamknięto na granicy polsko-słowackiej

Opublikowano:
Autor:

Część przejść zamknięto na granicy polsko-słowackiej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 Od poniedziałku (15 lutego) od godziny 6 zamknięta zostaje część przejść granicznych ze Słowacją.

Obostrzenia te wprowadza strona słowacka. Związane jest to z działaniami mającymi zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19.

CZYTAJ TAKŻE:

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej wskazuję, że zamknięte zostają następujące szlaki komunikacyjne na granicy polsko-słowackiej: Palota-Radoszyce, Nižná Polianka-Ożenna, Kurov-Muszynka, Čirč-Leluchów, Lesnica-Szczawnica, Lysá nad Dunajcom-Niedzica, Tatranská Javorina-Łysa Polana, Suchá Hora-Chochołów, Bobrov-Winiarczykówka, Novoť -Ujsoły.

Pozostałe przejścia mogą także być czasowo wyłączone z ruchu.

Z kolei Ministerstwa Spraw Zagranicznych informuje, że od środy (17 lutego) od godz. 6 obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na COVID-19 (nie starszego niż 72 godziny) lub muszą się poddać obowiązkowej kwarantannie. (...) DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy