Reklama

W Stali Mielec wszyscy zdrowi! Misja: Lech Poznań na start

Opublikowano:
Autor:

W Stali Mielec wszyscy zdrowi! Misja: Lech Poznań na start - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Badania na obecność koronawirusa w PGE FKS Stali Mielec dały wynik ujemny. Drużyna szykuje się do ćwierćfinału Pucharu Polski z Lechem Poznań.

PGE FKS Stal Mielec może rozpocząć treningi w grupie do 14 osób! To najlepsza wiadomość jaką mogli usłyszeć zarówno sami sportowcy, jak i trenerzy, działacze i kibice klubu z Mielca.

- Zespół Medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 oraz badań wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2. Wszystkie wymazy w ramach diagnostyki Real Time RT-PCR dały wynik ujemny.

- można przeczytać na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.
 
Podopieczni Dariusza Marca mogą zatem przygotowywać się do meczu ćwierćfinałowego Totolotek Pucharu Polski z ekstraklasowym Lechem Poznań. Znana jest już godzina rozpoczęcia meczu. Spotkanie to odbędzie się w środę, 27 maja, o godzinie 20:10. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat. To miało być wielkie święto na trybunach obiektu przy ulicy Solskiego. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że mecz zostanie rozegrany przy pustych trybunach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE