Unia Tarnów na kolanach. Siarka Tarnobrzega strzeliła pięć goli i wskoczyła na fotel lidera trzeciej ligi [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sport Po porażce w spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski piłkarze trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg odegrali się na Unii Tarnów. Beniaminek trzeciej ligi dostał srogą lekcję od nowego lidera rozgrywek. Podopieczni Sławomira Majaka zdominowali rywala i pewnie zgarnęli trzy punkty.

W meczu 24. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka zmierzyła się na własnym stadionie z Unią Tarnów. Kibice doczekali się wielu goli, a ku radości tarnobrzeżan to Siarkowcy na końcu mogli się cieszyć z trzech punktów.

Fani tarnobrzeskiej Siarki czekali właśnie na takie spotkanie. W Wielką Sobotę drużyna Sławomira Majaka rozbiła 5:1 Unię Tarnów. Gole dla zielono-czarno-żółtych strzelali: Oleksandr Yatsenko (33 minuta, 64 minuta z karnego), Ivan Agudo (31 min.), Kacper Józefiak (60 min.) oraz Paweł Mróz (80 min.). Trener miejscowych nie ukrywał radości po ostatnim gwizdku. - Cieszymy się z wygranej. Zdominowaliśmy rywala i stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia goli. Tak też było w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale tam nic nie wpadło do siatki. Tym razem zapisujemy na swoim koncie trzy punkty - powiedział Sławomir Majak.