Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Trzecia liga, grupa IV: Tylko remis w Krośnie. Siarka Tarnobrzeg mimo przewagi dzieli się punktami z Karpatami - Zdjęcie główne

Kamil Orlik | foto Grzegorz Lipiec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W meczu 21. kolejki rywalizacji w trzeciej lidze, grupie IV Siarka Tarnobrzeg wybrała się na wyjazdowy mecz z ostatnimi w tabeli Karpatami Krosno. Mimo przewagi podopieczni Dariusza Kantora bezbramkowo zremisowali ten mecz.

Już w 5. minucie spotkania z bramki cieszył się Paweł Mróz, jednak jego trafienie nie zostało uznane przez sędziów. Siarka dominowała swoich rywali, ale nie była w stanie potwierdzić tego golem. Bliski swojego trzeciego trafienia był Kosei Iwao, który jednak nie wykorzystał błędu bramkarza, natomiast Kamilowi Orlikowi w drodze do gola stanęła poprzeczka.

W drugiej połowie meczu Siarka nadal przeważała. Niestety podopieczni Dariusza Kantora nie byli w stanie potwierdzić tego bramką. Najbliżej zdobycia gola był Konrad Misztal, jednak posłana przez niego w 59. minucie futbolówka zatrzymała się na poprzeczce. Ostatecznie nie padła żadna bramka i spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Siarki nie obejmie przerwa reprezentacyjna i już w środę 20 marca zagra ona swój zaległy mecz w delegacji ze Świdniczanką Świdnik. Następnym mecz przy AN 2 będzie to starcie z Wiślanie Jaśkowice.

Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 0:0

Siarka: Artym - Misztal, Woś, Szymocha, Orlik (90' Kumorek), Kaliniec (75' Sulkowski), Jodłowski, D. Lisowski, Feret (60, Prusiński), Mróz (60' Cichocki), Iwao

Karpaty: Perchel - Oberman, Duda, Prykytovskyi, Nasalski, Akhmedov, Stasik, Radujl, Stasz, Demianenko, Sula