Reklama

Tarnobrzeg znalazł się na trasie 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Zobacz mapę utrudnień na drogach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W piątek, 1 lipca, na ulicach Tarnobrzega odbędzie się czwarty etap Międzynarodowego Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków. Zobacz mapę utrudnień na drogach.

Kierowcy jeżdżący po Tarnobrzegu muszą się spodziewać utrudnień w godzinach 15.30-16.40. Planowany przyjazd peletonu do Tarnobrzega – na ten jednak wpływ może mieć wiele czynników niezależnych od organizatorów wyścigu - i wjazd kolarzy na pierwsze okrążenie: godzina 16.15, meta czwartego etapu około godz. 16.20-16.40.

Trasa przejazdu kolumny Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków prowadzi ulicami: Wisłostrada, skręt w ulicę Mickiewicza, ulicą Mickiewicza na Plac Bartosza Głowackiego, skręt za pomnikiem w ulicę Sienkiewicza, na rondzie Solidarności skręt w lewo w ul. Wyszyńskiego, ul. Wyszyńskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Zwierzyniecką i Sikorskiego skręt w prawo w ul. Sikorskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Sienkiewicza skręt w lewo, ulicą Sienkiewicza do ronda  Małkowskich (skrzyżowanie Sienkiewicza, Kwiatkowskiego i 11 Listopada), skręt w prawo w ul. 11 Listopada, na rondzie Żołnierzy Górników (skrzyżowanie z Kopernika) skręt w prawo w ul. Kopernika, ul. Kopernika, ul. Wyspiańskiego, na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza i Moniuszki skręt w prawo, ul. Mickiewicza, plac Bartosza Głowackiego. Drugie okrążenie przebiegać będzie dokładnie tą samą trasą. Po pokonaniu dwóch okrążeń zawodnicy wjadą na metę.

Zobacz mapę utrudnień w naszej galerii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy