Reklama

Stalówka ma nowego prezesa! Gdzie wcześniej pracował i czym się zajmował? [VIDEO, AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Stalówka ma nowego prezesa! Gdzie wcześniej pracował i czym się zajmował? [VIDEO, AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Tomasz Solecki został przedstawiony jako nowy prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Wyznaczone cele są ambitne, ale sternik zielono-czarnych wszystko chce robić stopniowo.

2.06:

Po ogłoszeniu nazwiska nowego prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola natychmiast pojawiło się sporo pytań ze strony fanów zielono-czarnych, którzy chcą dokładnie wiedzieć, czym wcześniej zajmował się Tomasz Solecki. Żeby dowiedzieć się coś o przeszłości zawodowej 36-latka wystarczy wyszukać jego osobę na portalu linkedin.com. I tak Tomasz Solecki do tej pory pracował jako: specjalista do spraw klientów biznesowych w firmie Orange, starszy specjalista do spraw kluczowych klientów w linii sprzedaży oraz przedstawiciel medyczny w firmie Boehringer Inghelheim, dyrektor handlowy w firmie Q-Bev, dyrektor handlowy w firmie Bayer Fitness - to ostatnie miejsce zatrudnienia rzeszowianina.

1.06:

Kim jest nowy prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola? Tomasz Solecki ma 36 lat. W latach 2003-2007 ukończył studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Biologiczno-Rolniczym ze specjalizacją – Przetwórstwa Spożywczego uzyskując tytuł inżyniera. Potem uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie (oddział w Przemyślu) ze specjalności – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

- Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że już niebawem będę mógł się walnie przyczynić do działalności i rozwoju klubu. Mam też nadzieję, że swoją pracą i wkładem uda mi się szybko uzyskać zaufanie i sympatię kibiców i wszystkich współpracowników stając się częścią klubowej społeczności.

- mówi na łamach oficjalnej strony internetowej Stali Tomasz Solecki.

Nowy prezes zielono-czarnych w trakcie dotychczasowej kariery zawodowej zebrał spore doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi, tworzył działy sprzedaży i marketingu oraz piastował stanowiska menadżerskie i dyrektorskie. Jakie ma zatem cele na zbliżające się miesiące?

- Przede wszystkim najbliższy czas, poświęcę na poznanie wszystkich pracowników i ludzi związanych z klubem. Dla mnie jest to bardzo ważny aspekt, który da mi pierwszy obraz na temat klubu i jego funkcjonowania. Zawsze powtarzam, że klub, firma czy przedsiębiorstwo to ludzie. Ich wkład, praca, kompetencje i zaangażowanie są najważniejsze. Ja w pierwszym etapie chcę je poznać. Równolegle też skupię się na dokonaniu analiz umów, kontraktów, wyników finansowych i innych dokumentów klubowych. Aby rozpocząć celowaną i prawidłową działalność muszę bardzo dokładnie zapoznać się z obecną sytuacją w klubie.

- wyjaśnia włodarz Stali.

Solecki rozpocznie swoje urzędowanie 1 lipca.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE