Autor:

SRS Czuwaj Przemyśl bez problemu pokonał AZS UW Warszawa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Trwa świetna passa szczypiornistów SRS "Czuwaj" Przemyśl. Przemyślanie w obecnym sezonie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę, 26 października w hali Przemyskiego Ośrodka i Rekreacji pokonali zdecydowanie bo aż 29 do 19 AZS UW Warszawa.

Z wyjątkiem pierwszych kilku minut, w trakcie których gościom udało się podjąć bardziej zażartą rywalizację, przez niemal całe spotkanie inicjatywa należała do podopiecznych Michała Kubisztala. Pierwsza część spotkania zakończyła się różnicą zaledwie 3 trafień. Dużo więcej działo się po zmianie stron. Po raptem 10 minutach drugiej części spotkania gospodarze prowadzili już różnicą 10 trafień i wiadomo było, że szczypiorniści ze stolicy będą mieli sporo problemów z nawiązaniem do ich tempa gry. Ostatecznie nie udało im się zmniejszyć straty a spotkanie zakończyło się wynikiem 29-19 dla "Harcerzy"

SRS Czuwaj Przemyśl - AZS UW Warszawa 29-19 (15-12)

SRS: Michał Kubisztal 7, Maciej Kubisztal 4, Mateusz Kroczek 4, Mateusz Nowak 4, Tomasz Biernat 3, Konrad Bajwoluk 2, Tomasz Kulka 2, Paweł Pedryc 1, Paweł Kubik 1, Kamil Guzdek 1

AZS: Wiktor Przybysz 6, Michał Stec 4, Kuba Witkowski 3, Miłosz Zawadzki 3, Karol Kwiatkowski 2, Paweł Kwiatkowski 1