Reklama

Siedem siatkarek opuściło Developres SkyRes Rzeszów [AKTUALIZACJA, VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Siedem siatkarek opuściło Developres SkyRes Rzeszów [AKTUALIZACJA, VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Działacze srebrnych medalistek z Rzeszowa nie próżnują i starannie kompletują kadrę na sezon 2020/2021.

29.05:

Siedem siatkarek opuściło szeregi Developresu SkyRes Rzeszów. W ekipie prowadzonej przez Stephana Antigę nie zagrają już: Tamara Gałucha, Katarzyna Zaroślińska-Król, Michaela Mlejnkova, Ali Frantti, Tamara Gałucha, Natalia Valentin-Anderson, Magdalena Hawryła i Kamila Witkowska.

18.05, godz. 20:54:

Katarzyna Skowrońska-Dolata jednak nie podpisała kontraktu na grę w rzeszowskim Develepresie. Jedna z najlepszych zawodniczek w historii żeńskiej siatkówki w naszym kraju zachwalała podczas klubowego live na Facebooku Annę Kaczmar. To właśnie ta siatkarka przez kolejny sezon grać będzie w stolicy Podkarpacia.

Anna Kaczmar to rozgrywająca pochodząca z Bielska-Białej. Kaczmar karierę seniorską rozpoczęła od występów w BKS Aluprof Bielsko-Biała, z którym zdobyła złoty, srebrny oraz brązowy medal Mistrzostw Polski, jak również Puchar Polski. Na swoim koncie posiada wiele tytułów oraz nagród indywidualnych. Ania w latach 2016-2018 była pierwszą rozgrywającą Developresu SKYRES Rzeszów i wywalczyła dla klubu pierwszy, historyczny, brązowy medal Mistrzostw Polski. W sezonie 2018/2019 przeniosła się do włoskiej Serie A - Cuneo Granda Volley, aby wrócić do rzeszowskiej drużyny w 2019 roku.

18.05, godz. 14:54:

Kadra rzeszowskiego Developresu jest już niemal kompletna. Brakuje ostatnich ogniw, a kolejna zawodniczka zostanie przedstawiona kibicom w poniedziałek, 18 maja, o godzinie 19 podczas live na Facebooku. I tutaj uwaga... do tej pory to osoba zapraszająca na transmisję była właśnie jej główną bohaterką. Tym razem zaproszenie firmuje KATARZYNA SKOWROŃSKA-DOLATA.

5.05:

Gabriela Polańska przedłużyła umowę na grze w Developresie SkyRes Rzeszów. Gabriela jest 31-letnią siatkarką i rodowitą rzeszowianką. Polańska grę w siatkówkę rozpoczynała na pozycji atakującej w V LO Rzeszów, kolejno uczęszczała do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Pierwszy sezon seniorski i Mistrzostwo Polski zdobyła z drużyną Fakro Muszynianka Muszyna w sezonie 2007/2008. Na kolejne dwa sezony 2008/2009 oraz 2009/2010 związała się z drużyną z Piły, gdzie zmieniła pozycję gry z atakującej na środkową. Również w Pile osiągnęła sukcesy- brązowy medal Mistrzostw Polski oraz dwa Superpuchary Polski. Następne trzy lata 2010-2013 rozegrała w BKS Bielsku-Białej - brązowy medal mistrzostw kraju. Po rocznej przerwie macierzyńskiej, od sezonu 2013/2014 nieprzerwanie związana była z drużyną Grot Budowlani Łódź zdobywając dwa srebrne i jeden brązowy medal Mistrzostw Polski, a także Puchar Polski w 2018 roku (najlepsza blokująca turnieju). Polańska przed sezonem 2019/20 trafiła do Rzeszowa i pozostaje na Podkarpaciu.

Sprawdź film opublikowany na kanale Developresu:

28.04:

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie na sezon 2020/2021. To pierwsza oficjalna zawodniczka na pozycji środkowej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczynała w MKS Bielsko-Biała, aczkolwiek szybko została pozyskana przez Impel Gwardię Wrocław, z którym to klubem jest kojarzona (2007-2012). Po Impelu związała się z Spes Volley Conegliano z włoskiej Serie A. W kolejnym sezonie Zuzanna wróciła do Polski, aby wzmocnić barwy Mistrza Polski - Atomu Trefl Sopot. Z drużyną z Pomorza wygrała dwa srebrne oraz brązowy medal mistrzostw Polski, zdobyła Puchar Polski oraz srebro w Pucharze CEV. W sezonie 2016/2017 powróciła do Serie - Metalleghe Sanitars Montichiari. Zuza do Developresu SkyRes Rzeszów przeszła z łódzkiego ŁKS Commercecon, w którym spędziła dwa sezony i zdobyła tytuł wicemistrza oraz mistrza Polski.

25.04:

Kolejne dni przynoszą ciekawe wiadomości z Rzeszowa. Już 27 kwietnia podczas videokonferencji na Facebooku ogłoszona zostanie trzecia siatkarka, która będzie występowała w sezonie 2020/2021 w barwach Developresu SkyRes.

21.04:

Działacze Developresu SkyRes Rzeszów zatrzymali na Podkarpaciu kolejną ważną siatkarkę. Aleksandra Krzos przedłużyła swój kontrakt na grę w Rzeszowie. To 29-letnia zawodniczka grająca na pozycji libero, która swoją karierę rozpoczynała w Gwardii Wrocław. Ola ma na swoim koncie wiele sukcesów klubowych, od 2012-2015 roku grała w drużynie KPS Chemik Police z którym wywalczyła dwa Mistrzostwa Polski oraz Puchar i Superpuchar Polski. Kolejnym klubem jaki reprezentowała był Polski Cukier Muszynianka Enea (2015/2016), a od sezonu 2016/2017 powróciła do Polic, z którymi wygrała kolejne dwa Mistrzostwa Polski oraz dwa Puchary Polski - podczas ostatniego została wybrana najlepszą libero turnieju. Ola jest wieloletnią reprezentantką Polski, swoje występy w kadrze rozpoczęła w 2015 roku. 

16.04:

Jelena Blagojević - to nowa-stara siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów. Serbska przyjmująca, kapitan zespołu, podpisała kolejny roczny kontrakt na grę w ekipie z Rzeszowa. Przygoda z podkarpacką drużyną zaczęła się dla Jeleny w 2017 roku, kiedy trafiła tutaj z Chemika Police. To silny punkt w talii trenera Antigi.

15.04:

W środę, 15 kwietnia, o godzinie 19 na klubowym Facebooku rozpocznie się live z nową siatkarką Developresu SkyRes Rzeszów. Tym samym działacze wicemistrzyń Polski rozpoczynają zbrojenie, tak aby być gotowym do walki o najwyższe cele.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE