Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Podhalem Nowy Targ i robi krok w stronę awansu do drugiej ligi. Zobacz fotografie z meczu oraz radości w szatni [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sport Mecz z Podhalem Nowy Targ otwierał serie spotkań, które będą decydować o tym czy Siarka Tarnobrzeg awansuje do drugiej ligi. Podopieczni Sławomira Majaka zrobili pierwszy krok w stronę spełnienia tej misji. Zobacz zdjęcia.

W meczu 30. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała 2:0 Podhale Nowy Targ. Trafienia dla zielono-czarno-żółtych zaliczyli: Ivan Agudo (28 minuta) oraz Kamil Adamek (82 minuta).

Standings provided by SofaScore LiveScore
Po końcowym gwizdku Siarkowcy mogli się radować wspólnie ze swoimi kibicami. Przede wszystkim całkowicie odebrali szanse na grę o wyższe cele Podhalu, a sami umocnili się na pozycji lidera. - Gratuluję Siarce i całej spoleczności. Wygrała drużyna lepsza, a to spotkanie pokazało z czym mieliśmy ostatnio kłopoty - powiedział po spotkaniu Szymon Grabowski, opiekun nowotarżan.

- Zwycięstwo cieszy, mogliśmy się pokusić o lepszy wynik, ale muszę podziękować mojemu zespołowi za dobry mecz. Podhale nie zagralo źle, ale my byliśmy dzisiaj dobrze nastawieni. To jeden z pierwszych kroków, bo już myślami jesteśmy przy Chełmiance.

- wskazał Sławomir Majak, trener Siarki.

Zobacz zdjęcia z meczu, a także radości piłkarzy Siarki na płycie boiska oraz w szatni.