Kolejka 1 - 16-17 lipca
- Wisła Puławy - GKS Jastrzębie Zdrój
- Wigry Suwałki - Lech II Poznań
- Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
- Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
- mistrz grupy II III ligi - Stomil Olsztyn
- Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce
- mistrz grupy I III ligi - KKS 1925 Kalisz
- Garbarnia Kraków - Motor Lublin
- Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Kolejka 2 - 23-24 lipca
- GKS Jastrzębie Zdrój - Górnik Polkowice
- Motor Lublin - Olimpia Elbląg
- KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
- Pogoń Siedlce - mistrz grupy I III ligi
- Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin
- Śląsk II Wrocław - mistrz grupy II III ligi
- Znicz Pruszków - Radunia Stężyca
- Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg
- Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Kolejka 3 - 30-31 lipca
- Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie Zdrój
- Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
- Radunia Stężyca - Lech II Poznań
- mistrz grupy II III ligi - Znicz Pruszków
- Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
- mistrz grupy I III ligi - Stomil Olsztyn
- Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
- Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
- Górnik Polkowice - Motor Lublin
Kolejka 4 - 6-7 sierpnia
- GKS Jastrzębie Zdrój - Motor Lublin
- KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
- Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
- Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków
- Śląsk II Wrocław - mistrz grupy I III ligi
- Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin
- Lech II Poznań - mistrz grupy II III ligi
- Wisła Puławy - Radunia Stężyca
- Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 5 - 10 sierpnia
- Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie Zdrój
- Radunia Stężyca - Wigry Suwałki
- mistrz grupy II III ligi - Wisła Puławy
- Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań
- mistrz grupy I III ligi - Znicz Pruszków
- Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
- Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
- Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
- Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 6 - 13-14 sierpnia
- GKS Jastrzębie Zdrój - KKS 1925 Kalisz
- Pogoń Siedlce - Motor Lublin
- Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
- Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
- Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
- Lech II Poznań - mistrz grupy I III ligi
- Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
- Wigry Suwałki - mistrz grupy II III ligi
- Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca
Kolejka 7 - 20-21 sierpnia
- Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie Zdrój
- mistrz grupy II III ligi - Siarka Tarnobrzeg
- Zagłębie II Lubin - Wigry Suwałki
- mistrz grupy I III ligi - Wisła Puławy
- Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
- Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
- Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
- Motor Lublin - Stomil Olsztyn
- KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Kolejka 8 - 27-28 sierpnia
- GKS Jastrzębie Zdrój - Pogoń Siedlce
- Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz
- Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
- Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
- Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
- Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
- Wigry Suwałki - mistrz grupy I III ligi
- Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin
- Radunia Stężyca - mistrz grupy II III ligi
Kolejka 9 - 3-4 września
- mistrz grupy II III ligi - GKS Jastrzębie Zdrój
- Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
- mistrz grupy I III ligi - Siarka Tarnobrzeg
- Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
- Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
- Górnik Polkowice - Lech II Poznań
- Motor Lublin - Znicz Pruszków
- KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
- Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Kolejka 10 - 10-11 września
- GKS Jastrzębie Zdrój - Stomil Olsztyn
- Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
- Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
- Lech II Poznań - Motor Lublin
- Wisła Puławy - Górnik Polkowice
- Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
- Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
- Radunia Stężyca - mistrz grupy I III ligi
- mistrz grupy II III ligi - Zagłębie II Lubin
Kolejka 11 - 17-18 września
- Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie Zdrój
- mistrz grupy I III ligi - mistrz grupy II III ligi
- Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
- Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
- Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
- Motor Lublin - Wisła Puławy
- KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
- Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
- Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław
Kolejka 12 - 24-25 września
- GKS Jastrzębie Zdrój - Śląsk II Wrocław
- Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
- Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
- Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
- Wigry Suwałki - Motor Lublin
- Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice
- Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
- mistrz grupy II III ligi - Garbarnia Kraków
- Zagłębie II Lubin - mistrz grupy I III ligi
Kolejka 13 - 1-2 października
- mistrz grupy I III ligi - GKS Jastrzębie Zdrój
- Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin
- Olimpia Elbląg - mistrz grupy II III ligi
- Górnik Polkowice - Radunia Stężyca
- Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
- KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
- Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
- Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
- Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Kolejka 14 - 8-9 października
- GKS Jastrzębie Zdrój - Znicz Pruszków
- Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
- Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
- Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
- Siarka Tarnobrzeg - KKS 1925 Kalisz
- Radunia Stężyca - Motor Lublin
- mistrz grupy II III ligi - Górnik Polkowice
- Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
- mistrz grupy I III ligi - Garbarnia Kraków
Kolejka 15 - 15-16 października
- Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie Zdrój
- Olimpia Elbląg - mistrz grupy I III ligi
- Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin
- Motor Lublin - mistrz grupy II III ligi
- KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
- Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
- Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
- Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
- Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Kolejka 16 - 22-23 października
- GKS Jastrzębie Zdrój - Lech II Poznań
- Wisła Puławy - Znicz Pruszków
- Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
- Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn
- Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
- mistrz grupy II III ligi - KKS 1925 Kalisz
- Zagłębie II Lubin - Motor Lublin
- mistrz grupy I III ligi - Górnik Polkowice
- Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Kolejka 17 - 29-30 października
- Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie Zdrój
- Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
- Motor Lublin - mistrz grupy I III ligi
- KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin
- Pogoń Siedlce - mistrz grupy II III ligi
- Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
- Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg
- Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
- Lech II Poznań - Wisła Puławy
Kolejka 18 - 5-6 listopada
- GKS Jastrzębie Zdrój - Wisła Puławy
- Lech II Poznań - Wigry Suwałki
- Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
- Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
- Stomil Olsztyn - mistrz grupy II III ligi
- Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin
- KKS 1925 Kalisz - mistrz grupy I III ligi
- Motor Lublin - Garbarnia Kraków
- Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Kolejka 19 - 12-13 listopada
- Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie Zdrój
- Olimpia Elbląg - Motor Lublin
- Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
- mistrz grupy I III ligi - Pogoń Siedlce
- Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
- mistrz grupy II III ligi - Śląsk II Wrocław
- Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
- Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań
- Wigry Suwałki - Wisła Puławy
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.