Reklama

Seria zmian w Asseco Resovii

Opublikowano:
Autor:

Seria zmian w Asseco Resovii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dopełnieniem kiepskiego sezonu siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów są kolejne zmiany w klubie.

Pierwsza ze zmian jest wymuszona sytuacją zdrowotną. Marcin Możdżonek wraz z klubem doszli do porozumienia i rozwiązano kontrakt zawodnika z Asseco Resovią Rzeszów.

- Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym mecz. Dziękuję kibicom, wszystkim osobom w klubie za czas spędzony tutaj - napisał na oficjalnym portalu Asseco Resovii Marcin Możdżonek.

Marcin Możdżonek w PlusLidze rozegrał 16 sezonów, wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów, z czego aż 735 po blokach. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Asseco Resovii Rzeszów. Na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski, Puchary Polski, a także sukcesy z reprezentacją Polski. Zdobył mistrzostwo świata seniorów i juniorów, mistrzostwo Europy, a także wygrywał Ligę Światową. Oficjalne pożegnanie byłego kapitana odbędzie się przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, 26 lutego.

To nie jest koniec zmian. Krzysztof Ignaczak złożył rezygnację z funkcji prezesa Asseco Resovii S.A. Rzeszów. Główny powód to kiepskie wyniki sportowe. Na spotkaniu z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem pojawił się już nowy prezes Piotr Maciąg. Kim jest nowy prezes klubu? To rzeszowianin, absolwent IV LO, magister finansów i doktor ekonomii, jest adiunktem na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE