Opublikowano:
Autor:

Resovia i Stal za burtą Pucharu Polski. Rywale z ekstraklasy zbyt mocni [VIDEO, FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Apklan Resovia Rzeszów musiała uznać wyższość Piasta Gliwice, a Stal Rzeszów przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Radośniej było w Mielcu, bo PGE FKS Stal pokonała Karpaty Krosno. Tak wyglądała weekendowa 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski na Podkarpaciu.

Tuż przed inauguracją PKO BP Ekstraklasy mielecka Stal w meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski pokonała czwartoligowe Karpaty Krosno 2:0. Gole dla biało-niebieskich strzelali: Robert Dadok i Paweł Tomczyk.

PUCHAROWA WYGRANA STALI NA ZDJĘCIACH>>>

Mniej powodów do radości mieli za to fani obu rzeszowskich drużyn. Bardzo blisko niespodzianki mogło być na obiekcie przy Hetmańskiej, ale ostatecznie drugoligowa Stal przegrała 0:1 z beniaminkiem ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski Resovia przegrała z Piastem Gliwice 0:4. W pierwszej połowie bramki dla gości padły z rzutów karnych, a strzelcami byli Piotr Parzyszek w 8 minucie oraz Dominik Steczyk w 45 minucie natomiast po przerwie dwukrotnie Marcelego Zapytowskiego pokonywał Arkadiusz Pyrka w 88 i 90 minucie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU APKLAN RESOVIA - PIAST GLIWICE>>>

ZOBACZ SKRÓT MECZU APKLAN RESOVIA-PIAST GLIWICE>>>

Ostatnia podkarpacka drużyna w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski to Stal Stalowa Wola, która w środę, 19 sierpnia, o godzinie 16:30 zagra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk.