Reklama

Poznaliśmy terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023. Kiedy i z kim zagra Stal Mielec?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Kamila Bik

Poznaliśmy terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023. Kiedy i z kim zagra Stal Mielec? - Zdjęcie główne

Poznaliśmy terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023. Kiedy i z kim gra Stal Mielec? | foto Kamila Bik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Kibice Stali Mielec mogą już dokładnie planować sobie czas na domowe i wyjazdowe mecze. Sprawdź kiedy i z kim zagrają biało-niebiescy w najbliższej kampanii ligowej.

Ekstraklasa SA ogłosiła terminarz nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 16-17 lipca, ostatnia jesienna seria spotkań 12-13 listopada, a sezon zakończy się 27-28 maja. Wiemy, że Stal Mielec inaugurację zaliczy na wyjeździe, a dokładnie na murawie mistrzów Polski - Lecha Poznań. Tak prezentuje się ligowy terminarz biało-niebieskich:

Kolejka 1 - 16-17 lipca

  • Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
  • Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
  • Korona Kielce - Legia Warszawa
  • Lech Poznań - Stal Mielec
  • Górnik Zabrze - Cracovia
  • Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica
  • Raków Częstochowa - Warta Poznań
  • Wisła Płock - Lechia Gdańsk
 

Kolejka 2 - 23-24 lipca

  • Cracovia - Korona Kielce
  • Piast Gliwice - Raków Częstochowa
  • Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
  • Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Lech Poznań
  • Stal Mielec - Radomiak Radom
  • Warta Poznań - Wisła Płock
  • Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
 

Kolejka 3 - 30-31 lipca

  • Cracovia - Legia Warszawa
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław
  • Lech Poznań - Wisła Płock
  • Miedź Legnica - Warta Poznań
  • Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
  • Radomiak Radom - Górnik Zabrze
  • Raków Częstochowa - Stal Mielec
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
 

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

  • Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
  • Zagłębie Lubin - Lech Poznań
  • Lechia Gdańsk - Korona Kielce
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
  • Stal Mielec - Cracovia
  • Warta Poznań - Pogoń Szczecin
  • Wisła Płock - Miedź Legnica
  • Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
 

Kolejka 5 - 13-14 sierpnia

  • Cracovia - Piast Gliwice
  • Korona Kielce - Warta Poznań
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław
  • Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
  • Górnik Zabrze - Stal Mielec
  • Pogoń Szczecin - Wisła Płock
  • Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
  • Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
 

Kolejka 6 - 20-21 sierpnia

  • Piast Gliwice - Stal Mielec
  • Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
  • Zagłębie Lubin - Radomiak Radom
  • Lechia Gdańsk - Lech Poznań
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze
  • Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
  • Warta Poznań - Widzew Łódź
  • Wisła Płock - Korona Kielce
  • Śląsk Wrocław - Cracovia
 

Kolejka 7 - 27-28 sierpnia

  • Cracovia - Warta Poznań
  • Lech Poznań - Piast Gliwice
  • Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
  • Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
  • Radomiak Radom - Korona Kielce
  • Stal Mielec - Legia Warszawa
  • Widzew Łódź - Wisła Płock
  • Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
 

Kolejka 8 - 3-4 września

  • Cracovia - Raków Częstochowa
  • Piast Gliwice - Miedź Legnica
  • Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin
  • Lech Poznań - Widzew Łódź
  • Lechia Gdańsk - Warta Poznań
  • Legia Warszawa - Radomiak Radom
  • Stal Mielec - Śląsk Wrocław
  • Wisła Płock - Górnik Zabrze
 

Kolejka 9 - 10-11 września

  • Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
  • Miedź Legnica - Korona Kielce
  • Górnik Zabrze - Piast Gliwice
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań
  • Radomiak Radom - Wisła Płock
  • Raków Częstochowa - Legia Warszawa
  • Warta Poznań - Zagłębie Lubin
  • Widzew Łódź - Cracovia
  • Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
 

Kolejka 10 - 17-18 września

  • Cracovia - Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
  • Zagłębie Lubin - Wisła Płock
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze
  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
  • Legia Warszawa - Miedź Legnica
  • Raków Częstochowa - Radomiak Radom
  • Stal Mielec - Widzew Łódź
  • Warta Poznań - Lech Poznań
 

Kolejka 11 - 1-2 października

  • Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • Miedź Legnica - Stal Mielec
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • Radomiak Radom - Cracovia
  • Widzew Łódź - Raków Częstochowa
  • Wisła Płock - Piast Gliwice
  • Śląsk Wrocław - Warta Poznań
 

Kolejka 12 - 8-9 października

  • Cracovia - Lechia Gdańsk
  • Piast Gliwice - Widzew Łódź
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
  • Zagłębie Lubin - Korona Kielce
  • Lech Poznań - Radomiak Radom
  • Legia Warszawa - Warta Poznań
  • Raków Częstochowa - Miedź Legnica
  • Stal Mielec - Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
 

Kolejka 13 - 15-16 października

  • Korona Kielce - Stal Mielec
  • Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
  • Miedź Legnica - Cracovia
  • Górnik Zabrze - Lech Poznań
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
  • Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
  • Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Legia Warszawa
 

Kolejka 14 - 22-23 października

  • Cracovia - Lech Poznań
  • Piast Gliwice - Radomiak Radom
  • Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
  • Raków Częstochowa - Korona Kielce
  • Stal Mielec - Wisła Płock
  • Warta Poznań - Górnik Zabrze
  • Widzew Łódź - Miedź Legnica
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
 

Kolejka 15 - 29-30 października

  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
  • Zagłębie Lubin - Cracovia
  • Korona Kielce - Piast Gliwice
  • Lech Poznań - Raków Częstochowa
  • Lechia Gdańsk - Stal Mielec
  • Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - Widzew Łódź
  • Radomiak Radom - Warta Poznań
  • Wisła Płock - Śląsk Wrocław
 

Kolejka 16 - 5-6 listopada

  • Cracovia - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Warta Poznań
  • Lech Poznań - Korona Kielce
  • Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • Raków Częstochowa - Wisła Płock
  • Stal Mielec - Zagłębie Lubin
  • Widzew Łódź - Radomiak Radom
 

Kolejka 17 - 12-13 listopada

  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
  • Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
  • Korona Kielce - Widzew Łódź
  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Miedź Legnica
  • Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
  • Warta Poznań - Stal Mielec
  • Wisła Płock - Cracovia
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
 

Kolejka 18 - 28-29 stycznia

  • Cracovia - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
  • Lechia Gdańsk - Wisła Płock
  • Legia Warszawa - Korona Kielce
  • Miedź Legnica Radomiak Radom
  • Stal Mielec - Lech Poznań
  • Warta Poznań - Raków Częstochowa
  • Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
 

Kolejka 19 - 4-5 lutego

  • Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
  • Korona Kielce - Cracovia
  • Lech Poznań - Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
  • Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
  • Radomiak Radom - Stal Mielec
  • Raków Częstochowa - Piast Gliwice
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock - Warta Poznań
 

Kolejka 20 - 11-12 lutego

  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
  • Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
  • Legia Warszawa - Cracovia
  • Górnik Zabrze - Radomiak Radom
  • Stal Mielec - Raków Częstochowa
  • Warta Poznań - Miedź Legnica
  • Wisła Płock - Lech Poznań
  • Śląsk Wrocław - Korona Kielce
 

Kolejka 21 - 18-19 lutego

  • Cracovia - Stal Mielec
  • Piast Gliwice - Legia Warszawa
  • Korona Kielce - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Wisła Płock
  • Pogoń Szczecin - Warta Poznań
  • Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
  • Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
 

Kolejka 22 - 25-26 lutego

  • Piast Gliwice - Cracovia
  • Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
  • Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
  • Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
  • Legia Warszawa - Widzew Łódź
  • Stal Mielec - Górnik Zabrze
  • Warta Poznań - Korona Kielce
  • Wisła Płock - Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań
 

Kolejka 23 - 4-5 marca

  • Cracovia - Śląsk Wrocław
  • Korona Kielce - Wisła Płock
  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk
  • Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
  • Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
  • Stal Mielec - Piast Gliwice
  • Widzew Łódź - Warta Poznań
 

Kolejka 24 - 11-12 marca

  • Piast Gliwice - Lech Poznań
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
  • Korona Kielce - Radomiak Radom
  • Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
  • Legia Warszawa - Stal Mielec
  • Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
  • Warta Poznań - Cracovia
  • Wisła Płock - Widzew Łódź
 

Kolejka 25 - 18-19 marca

  • Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock
  • Pogoń Szczecin - Korona Kielce
  • Radomiak Radom - Legia Warszawa
  • Raków Częstochowa - Cracovia
  • Warta Poznań - Lechia Gdańsk
  • Widzew Łódź - Lech Poznań
  • Śląsk Wrocław - Stal Mielec
 

Kolejka 26 - 1-2 kwietnia

  • Cracovia - Widzew Łódź
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze
  • Zagłębie Lubin - Warta Poznań
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
  • Legia Warszawa - Raków Częstochowa
  • Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
 

Kolejka 27 - 8-9 kwietnia

  • Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Warta Poznań
  • Miedź Legnica - Legia Warszawa
  • Górnik Zabrze - Korona Kielce
  • Pogoń Szczecin - Cracovia
  • Radomiak Radom - Raków Częstochowa
  • Widzew Łódź - Stal Mielec
  • Wisła Płock - Zagłębie Lubin
  • Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
 

Kolejka 28 - 15-16 kwietnia

  • Cracovia - Radomiak Radom
  • Piast Gliwice - Wisła Płock
  • Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
  • Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
  • Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
  • Legia Warszawa - Lech Poznań
  • Raków Częstochowa - Widzew Łódź
  • Stal Mielec - Miedź Legnica
  • Warta Poznań - Śląsk Wrocław
 

Kolejka 29 - 22-23 kwietnia

  • Korona Kielce - Zagłębie Lubin
  • Lechia Gdańsk - Cracovia
  • Miedź Legnica - Raków Częstochowa
  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
  • Pogoń Szczecin - Stal Mielec
  • Radomiak Radom - Lech Poznań
  • Warta Poznań - Legia Warszawa
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
 

Kolejka 30 - 29-30 kwietnia

  • Cracovia - Miedź Legnica
  • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
  • Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
  • Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
  • Lech Poznań - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Wisła Płock
  • Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
  • Stal Mielec - Korona Kielce
  • Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
 

Kolejka 31 - 6-7 maja

  • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
  • Korona Kielce - Raków Częstochowa
  • Lech Poznań - Cracovia
  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Widzew Łódź
  • Górnik Zabrze - Warta Poznań
  • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
  • Radomiak Radom - Piast Gliwice
  • Wisła Płock - Stal Mielec
 

Kolejka 32 - 13-14 maja

  • Cracovia - Zagłębie Lubin
  • Piast Gliwice - Korona Kielce
  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
  • Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
  • Raków Częstochowa - Lech Poznań
  • Stal Mielec - Lechia Gdańsk
  • Warta Poznań - Radomiak Radom
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock
 

Kolejka 33 - 20-21 maja

  • Jagiellonia Białystok - Cracovia
  • Zagłębie Lubin - Stal Mielec
  • Korona Kielce - Lech Poznań
  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
  • Radomiak Radom - Widzew Łódź
  • Warta Poznań - Piast Gliwice
  • Wisła Płock - Raków Częstochowa
  • Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
 

Kolejka 34 - 27-28 maja

  • Cracovia - Wisła Płock
  • Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze
  • Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
  • Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
  • Stal Mielec - Warta Poznań
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
Źródło: Ekstraklasa SA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy