Reklama

PGE FKS Stal Mielec chwilowo bez licencji na grę w PKO Ekstraklasie! Jest riposta zarządu klubu [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

PGE FKS Stal Mielec chwilowo bez licencji na grę w PKO Ekstraklasie! Jest riposta zarządu klubu [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej zabrała się do pracy i rozpatrywała wnioski licencyjne klubów z PKO Ekstraklasy oraz czołówki Fortuna 1. Ligi. Głos w tej sprawie zabrał zarząd mieleckiego klubu.

2.06, godz. 12:41:

Władze PGE FKS Stali Mielec określiły powód braku licencji na grę w PKO Ekstraklasie i nazwały je jako "techniczne wątpliwości". Poniżej oficjalny komunikat klubu opublikowany na STRONIE INTERNETOWEJ PGE FKS STALI MIELEC:

- Zarząd FKS Stal Mielec informuje, że pozostaje w stałym kontakcie z Komisją ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej celem wyjaśnienia zaistniałych, technicznych wątpliwości związanych z przekształceniem Stowarzyszenia w Spółkę Akcyjną. Po złożeniu stosownych wyjaśnień Klub FKS Stal Mielec liczy na jak najszybsze oraz pozytywne zakończenie postępowania licencyjnego.

2.06, godz. 11:02:

PGE FKS Stal Mielec jest w czołówce tabeli Fortuna 1. Ligi, a cel jaki został postawiony przed ekipą Dariusza Marca to awans do PKO Ekstraklasy. Podkarpaccy fani piłki nożnej życzą aby to marzenie się spełniło, ale wtedy do pracy muszą przystąpić działacze, bo jak na razie biało-niebiescy nie maja licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Powód? Chodzi o pieniądze.

- Klub nie przedstawił zbadanego sprawozdania finansowego wraz z raportem biegłego rewidenta oraz nie przedstawił raportów biegłego rewidenta ze spostrzeżeniami na temat stanu faktycznego zobowiązań.

- czytamy w sprawozdaniu komisji.

Nie tylko Stal ma licencyjny kłopot. Radomiak Radom nie otrzymał licencji na grę na najwyższym szczeblu rozgrywek. Poza dwójką mającą spore szanse na uzyskanie promocji na boisku, zezwolenia na grę w Ekstraklasie nie otrzymały: Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz oraz GKS 1962 Jastrzębie. W przypadku awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, swoje domowe spotkania na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim będzie musiała rozgrywać z kolei Warta Poznań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE