Reklama

Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl odwołuje się od związkowych decyzji

Opublikowano:
Autor:

Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl odwołuje się od związkowych decyzji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Chodzi o sposób zakończenia rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn przez ZPRP. Decyzją związku, sezon został zakończony a do baraży o Superligę przystąpią liderzy wszystkich I-ligowych grup.

W grupie C sytuacja jest o tyle nietypowa, że zarówno lider KPR Legionowo jak i Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl, dysponują taką samą zdobyczą punktową. W ogólnym rozrachunku Czuwaj ma też najlepszy bilans bramkowy, miejsca w tabeli, drużynie z Legionowa ustępuje na skutek porażki w bezpośrednim starciu. Zdaniem włodarzy przemyskiego klubu, sytuacja jest o tyle krzywdząca, ponieważ z racji epidemii nie udało się rozegrać meczu rewanżowego pomiędzy obiema drużynami. 

- Proponujemy rozegranie przed tym turniejem meczu rewanżowego z KPR Legionowo, który wyłoniłby bezdyskusyjnego zwycięzcę grupy C. Kolejna opcja, to przyznanie pierwszego miejsca zespołom KPR Legionowo i ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl a tym samym organizacja baraży, w których udział wezmą 4 zespoły. Zdajemy sobie sprawę, że przyjęcie w końcowym rozrachunku, przy tej samej liczbie zdobytych punktów jedynie bilansu bramkowego we wszystkich rozegranych meczach, może być krzywdzące dla KPR Legionowo dlatego proponujemy powyższe rozwiązania, które będą satysfakcjonujące dla wszystkich stron i są zgodne z duchem sportowej rywalizacji.

– czytamy w piśmie przygotowanym przez prezesa Czuwaju, do przedstawicieli ZPRP 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE