Reklama

OFICJALNIE: Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali Stalowa Wola! Kto teraz trafi na Hutniczą? [GIEŁDA NAZWISK]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

OFICJALNIE: Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali Stalowa Wola! Kto teraz trafi na Hutniczą? [GIEŁDA NAZWISK] - Zdjęcie główne

Łukasz Bereta | foto Grzegorz Lipiec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport To o czym mówiło się i pisało przez kilka ostatnich dni stało się faktem. Łukasz Bereta nie jest już szkoleniowcem trzecioligowej Stali Stalowa Wola.

Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola poinformował, że Łukasz Bereta odchodzi z Hutniczej.

- W dniu 16 marca 2022 roku trener Łukasz Bereta złożył pisemny wniosek o rozwiązanie umowy za wzajemnym porozumieniem stron. Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A. po konsultacji z Radą Nadzorczą postanowił przychylić się do prośby trenera i rozwiązał umowę na mocy porozumienia stron. Równocześnie została rozwiązana umowa z asystentem trenera Łukaszem Molkiem. Decyzja o zmianach w sztabie szkoleniowym na starcie rundy wiosennej nie jest łatwa, jednakże Stal potrzebuje trenera zdeterminowanego do osiągnięcia celu postawionego przed drużyną. Do momentu wyboru nowego szkoleniowca funkcję trenera zespołu Stali Stalowa Wola pełnił będzie dotychczasowy drugi trener – Maciej Gadowski.

- napisano w komunikacie.

Bereta trafił do Stalówki we wrześniu 2021 roku. Zastąpił na stanowisku trenera Rolanda Thomasa. Teraz przed zielono-czarnymi kolejna zmiana szkoleniowca. Kto to może być? Na giełdzie nazwisk pojawia się opcja miejscowa. Byłby to Daniel Kijak - w 2009 roku był asystentem ówczesnego trenera Stalówki Władysława Łacha. Być może szanse dostanie Gadowski, który teraz jest tymczasowo szkoleniowcem. Może działacze Stali zdecydują się na Kamila Sochę (ostatnio GKS Bełchatów), 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy