Reklama

NASZA ROZMOWA: Angelika Fila, rzecznik prasowy Stali Mielec: - To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Cieszę, że mam szansę połączyć swoją pasję z pracą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PGE FKS Stal Mielec

NASZA ROZMOWA: Angelika Fila, rzecznik prasowy Stali Mielec: - To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Cieszę, że mam szansę połączyć swoją pasję z pracą - Zdjęcie główne

Angelika Fila | foto PGE FKS Stal Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Od 1 lutego ekstraklasowa Stal Mielec ma nowego rzecznika prasowego. To stanowisko zajmuje Angelika Fila z który porozmawialiśmy między innymi o planach na przyszłość, aktywnej społeczności kibiców z Solskiego w mediach społecznościowych.

Angelika Fila ukończyła dziennikarstwo polityczne na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie zdobyła tytuł magistra z zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez ostatnie trzy lata pracowała w Dziale Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Jak sama zapewnia uwielbia sport, który jest jej pasją. Zadaliśmy nowej rzecznik trzy szybkie pytania. Zapraszamy do lektury.

Praca rzecznika prasowego w ekstraklasowym klubie to na pewno spore wyzwanie. Jakie ma Pani pomysły na otoczkę medialną wokół klubu, czy będą kontynuowane różne projekty, które były obecne w życiu Stali Mielec - wywiady, podcasty, studio przedmeczowe.

Angelika Fila: - Mam nadzieję na stworzenie własnych projektów. Nie wykluczam jednak dalszej realizacji tych przedsięwięć, które były do tej pory w klubie. Jeśli uda mi się wdrożyć sprawnie w nową pracę i zupełnie dla mnie nowe stanowisko, to w przeciągu najbliższych dwóch tygodni będę próbowała działać w tym kierunku, ku - jak wiem - uciesze kibiców.

Czy są pomysły na to, aby gdzieś cały czas kontaktować się z kibicami Stali Mielec, którzy na każdym kroku, na Twitterze, Facebooku, pokazują że mają ciekawe pomysły?

- Cały czas czytam i jestem na bieżąco z wypowiedziami kibiców we wszystkich mediach społecznościowych. To, że niekoniecznie nie odpisuję prywatnie nie znaczy, że się z nimi nie liczę i je ignoruję.

Kiedy Pani dowiedziała się, że jest rzecznikiem to jaka była pierwsza myśl...

- Że jestem niezmiernie szczęśliwa, ale też liczę się z tym, że to dla mnie zupełnie nowe, dość trudne wyzwanie. Bardzo się cieszę, że mam szansę połączyć swoją pasję z pracą.

Tutaj debiut nowej rzecznik prasowej na konferencji prasowej:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy