Reklama

NASZ PLEBISCYT: "Sportowiec Roku 2021" w powiatach: kolbuszowskim, sanockim, przemyskim, niżańskim i rzeszowskim. Oto wszyscy wyróżnieni

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Finał Plebiscytu "Sportowiec Roku 2021" w powiatach: kolbuszowskim, sanockim, rzeszowskim, przemyskim i niżańskim. Poznaj wyróżnionych sportowców, drużyny oraz juniorów.

Koniec naszego Plebiscytu "Sportowiec Roku 2021". Na poziomie powiatów (sanockiego, kolbuszowskiego, rzeszowskiego, przemyskiego, niżańskiego) wybrano, dzięki Waszym głosom, po trzech sportowców, jednej drużynie i jednym juniorze (najmłodszych sportowców wytypowała Kapituła). Wyniki w naszej galerii. KLIKNIJ TUTAJ

Nasza inicjatywa nie może się odbyć bez wsparcia samorządowców. Honorowy patronat nad Plebiscytem sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl.

 

Patronat nad przedsięwzięciem mają także:

Starosta Powiatu Niżańskiego

 

Starosta Powiatu Przemyskiego

 

Starosta Powiatu Sanockiego

 

Starosta Powiatu Rzeszowskiego

 

Starosta Powiatu Kolbuszowskiego

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy