Mecz na szczycie w trzeciej lidze dla Siarki Tarnobrzeg! Ekipa Sławomira Majaka pokonała ŁKS Probudex Łagów i jest o dwa kroki od awansu [ZDJĘCIA, ZOBACZ RADOŚĆ W SZATNI]

Sport To było kluczowe spotkanie w walce o drugą ligę. W meczu 31. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała 2:0 ŁKS Probudex Łagów. Teraz to drużyna Sławomira Majaka jest na czele wyścigu o awans. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania, a także radość po ostatnim gwizdku.

Przed tym spotkaniem oba zespoły miały taką samą liczbę punktów na swoim koncie. Kto wygra będzie bliżej awansu do drugiej ligi. Po 90 minutach pasjonującej gry, dwóch czerwonych kartkach (dla Sergiya Melnyshyna oraz Krystiana Szymochy z ŁKS-u) Siarka wygrała 2:0 (gole: Ivan Agudo 21 minuta z karnego, Michał Bierzało 42 minuta).

Po ostatnim gwizdku w obozie zielono-czarno-żółtych zapanowała euforia. Po porażce w Chełmie to ponownie Siarka jest na czele wyścigu o awans. - Droga do drugiej ligi jest wyboista i nie chcemy dziś wyrokować. Czekają nas dwa ciężkie mecze. Druga bramka do szatni zamknęła mecz - wskazał na konferencji prasowej Sławomir Majak, trener Siarki.