Reklama

Reklama

Marlena Sząbara z Podkarpacia wicemistrzynią Polski w MMA [FOTO]

Opublikowano: 8 października 2020 20:30
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Marlena Sząbara reprezentująca klub MMA Krosno została wicemistrzynią Polski w amatorskim MMA.

Reklama

Marlena Sząbara pochodząca z Bóbrki (powiat krośnieński) miała okazję zawalczyć na Mistrzostwach Polski w MMA organizowanych przez największą organizację amatorską w naszym kraju - ALMMA (Amatorska Liga MMA). Zawodniczce reprezentującej krośnieński klub udało się wrócić do domu ze srebrnym krążkiem.

Klub MMA Krosno to zdecydowanie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza - ekipa trenująca tzw. mieszane sztuki walki na Podkarpaciu. Poza sukcesem Marleny, krośnieński klub może pochwalić się również posiadaniem już kilku zawodowych fajterów MMA, którzy mieli okazję zawalczyć, na przykład w federacji TFL - Thunderstrike Fight League. Jednym z nich jest Dominik Owsiany, od niedawna będący pod opieką grupy promotorskiej MMA Hunters.

Na ALMMA co roku gromadzą się dziesiątki, a nawet setki zawodników, którzy chcą zmierzyć się z godnymi przeciwnikami. Medale i tytuły wywalczone na ALMMA należą do najbardziej prestiżowych w amatorskim świecie mieszanych sportów walki. To prawdziwy sukces i zaszczyt nie tylko dla Krosna, ale również dla całego województwa podkarpackiego, że teraz możemy pochwalić się srebrną medalistką z Mistrzostw Polski.  


CZYTAJ TAKŻE: Pochodzący z Podkarpacia Mateusz Kubiszyn - drugi raz mistrzem świata! [FOTO]


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.