Reklama

Korzeniowski CUP – Lekkoatletyczna impreza przyjaźni polsko-ukraińskiej razem z Robertem Korzeniowskim [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Za nami Korzeniowski CUP - impreza mająca połączyć polskie i ukraińskie dzieci w ramach wspólnej rywalizacji sportowej. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 500 dzieci w wieku od 5 do 18 lat. Zawody odbywały się w hali Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznym w Rzeszowie. Gościem imprezy był pochodzący z Lubaczowa i długo mieszkający w Tarnobrzegu - Robert Korzeniowski.

Projekt "Korzeniowski CUP – Łączy nas talent" ma na celu połączyć ze sobą dzieci z Polski i Ukrainy, w sposób który pozwoli na znalezienie porozumienie między nimi, a pomóc w tym mogą podobne zainteresowania i talenty oraz zaangażowanie dzieci w zajęcia lekkoatletyczne.

Zawody odbywały się w hali Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznym w Rzeszowie. Akcja organizowana wspólnie przez Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU, RK Athletics Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin wspierane w miejscu, jakim jest nowo otwarte UCL Ośrodek Badań Innowacyjnych w Sporcie.

W imprezie wzięło udział ponad 500 dzieci, które rywalizowały w biegach, rzucały piłką lekarską i skakały w dal. Wszystko nadzorował Robert Korzeniowski, mistrz olimpijski w chodzie sportowym. Zresztą atleta wrócił na chwilę na Podkarpacie, gdzie się wychowywał (pochodzi z Lubaczowa, a długo mieszkał w Tarnobrzegu).

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy