Reklama

Komplet naszych drugoligowców wrócił do treningów grupowych [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Komplet naszych drugoligowców wrócił do treningów grupowych [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nareszcie. Rzeszowska Stal jako pierwszy podkarpacki drugoligowiec ma zgodę ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej na treningi w grupach. Pozytywne wieści ze Stalowej Woli oraz z ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie.

13.05:

Także 12 maja do treningów w grupach mogli wrócić piłkarze Apklan Resovii Rzeszów. Wszystkie wymazy Resoviaków w ramach diagnostyki Real Time RT-PCR dały wynik ujemny. Poza biało-czerwonymi, zgodę na powrót do treningów grupowych uzyskały: Widzew Łódź, Garbarnia Kraków, Lech II Poznań, Błękitni Stargard, Bytovia Bytów, Stal Rzeszów, Pogoń Siedlce, Elana Toruń, GKS Katowice, Olimpia Elbląg, Znicz Pruszków, Górnik Łęczna, Gryf Wejherowo, Stal Stalowa Wola, Górnik Polkowice i Legionovia Legionowo.

Pierwszy trening piłkarzy Apklan Resovii Rzeszów. Fot. Oficjalna strona internetowa Resovii 

12.05, godz. 13:05:

Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna poinformowała, że osoby wyodrębnione w pierwszej fazie testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 zostały w poniedziałek, 11 maja, poddane badaniom uzupełniającym. U przebadanych osób nie stwierdzono wirusa SARS-CoV-2, co oznacza, że cała 50-tka z listy badanych jest zdrowa. W związku z powyższym Stalówka rozpoczęła pełne treningi 12 maja, z zachowaniem obowiązujących zasad i wyznaczonych norm bezpieczeństwa.

12.05, godz. 9:51:

Zgodnie z decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, Stal Rzeszów może wrócić do treningów grupowych od wtorku, 12 maja. Poza biało-niebieskimi, zgodę na powrót do treningów drużynowych uzyskały: Widzew Łódź, Garbarnia Kraków, Lech II Poznań, Błękitni Stargard, Bytovia Bytów oraz Pogoń Siedlce, Elana Toruń, GKS Katowice i Olimpia Elbląg.

O badaniach na obecność COVID-19 u naszych drugoligowców PISALIŚMY TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE