Reklama

Kolarze z Voster ATS będą promować Stalową Wolę

Opublikowano:
Autor:

Kolarze z Voster ATS będą promować Stalową Wolę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zawodowa grupa kolarska Voster ATS wciąż będzie promować Stalową Wolę. Poznaliśmy już kadrę na najbliższy sezon.

W barwach Voster ATS Stalowa Wola w 2020 roku jeździć będą: Adam Stachowiak, Paweł Franczak, Mateusz Grabis, Sylwester Janiszewski, Mateusz Taciak, Krzysztof Parma. Zespół wzmacniają: Patryk Stosz z CCC Development Team, Paweł Cieślik z Wibatech Merx, Jakub Murias z TC Chrobry Głogów. Kadra jest już gotowa i kolarze przygotowują się do najbliższych startów.

Mariusz Witecki, dyrektor sportowy grupy na początku nowego roku przekazał dobrą nowinę. - W nowym sezonie 2020 dalej będziemy promować Miasto Stalowa Wola! Herb miasta ponownie pojawi się na koszulkach zawodników. W Stalowej Woli znajduje się baza klubu, a także siedziby naszych sponsorów. Współpraca z miastem trwa nieprzerwanie od powstania ekipy. Emblematy Stalowej Woli widoczne są na strojach kolarzy, a także na naszych autach i busach. Jeżdżą z nami wszędzie tam, gdzie ścigają się kolarze: w 2019 roku odwiedziliśmy ponad 80 polskich miast, a także startowaliśmy na Słowacji, w Czechach, w Rumunii, w Kazachstanie, a nawet w Chinach! Bardzo nam miło, że w kolejnym sezonie także będziemy mogli rozsławiać Stalową Wolę jako miasto przyjazne rowerom i zaangażowane w sport - miasto, w którym wszystko się zaczęło. Na pewno zrobimy wszystko, żeby je godnie reprezentować - komentuje.

Pod koniec listopada pod Kielcami odbyło się pierwsze zgrupowanie organizacyjne w nowym składzie. W lutym i marcu kolarzy czekają dwa obozy przygotowawcze w Hiszpanii, by pod koniec marca rozpocząć sezon startowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE