Reklama

Kierowco przygotuj się na utrudnienia. Kolarze na trasach regionu

Opublikowano:
Autor:

Kierowco przygotuj się na utrudnienia. Kolarze na trasach regionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków rozpoczyna się 9 września na Podkarpaciu.

Za sprawą 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków 9 września w Nisku należy się spodziewać sporych utrudnień w ruchu drogowym w godzinach od 9 do 14 zamknięte będą ulice: Głowackiego, Wolności, Plac Wolności, rondo w Nisku, Lubelska oraz ulice Starowiejska i Mickiewicza w Zarzeczu. W godzinach od 13 do 15, nieczynne będą przystanki: Nisko Dom Handlowy, Nisko Apteka i Nisko Biedronka oraz Nisko Jednostka Wojskowa. Autobusy linii numer 1 i 4 kursujące na trasie Stalowa Wola – Nisko będą kończyć kursy na tymczasowym przystanku zlokalizowanym przy ulicy Osiedle (w pobliżu bloków wojskowych przy Jednostce Wojskowej). Kursy linii nr 1 i 4 w kierunku Stalowej Woli będą również rozpoczynać z tymczasowego przystanku przy ulicy Osiedle (w pobliżu bloków wojskowych przy Jednostce). Peleton z Niska ruszy o godzinie 13:40 - honorowy start w kierunku Zarzecza. O godzinie 14 przed siedzibą firmy Voster w Zarzeczu ostry start kolarzy, którzy ruszą w stronę Sędziszowa Małopolskiego.

KOLARSKI PELETON ZAGOŚCI NA PODKARPACIU>>>

Kierowcy w Sędziszowie Małopolskim też muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Kolarze wjadą do miasta od strony Kolbuszowej i w Czarnej Sędziszowskiej będą około godziny 15.39. Następnie przejadą drogą wojewódzką 987, a dalej przez Osiedla Wolica Ługowa i Wolica Piaskowa, wiadukt przy ul. Borkowskiej, ul. Fabryczną, 3 Maja, przejadą przez centrum miasta i ulicami Jana Pawła II, Grunwaldzką, Witosa skierują się w stronę gminy lwierzyce.

Po raz drugi peleton wjedzie do Sędziszowa Małopolskiego od strony sklepu Majster około godziny 17.26. Kolarze skierują się w stronę Rynku, następnie ul. 3 Maja, Węglowskiego, drogą krajową 94, ul. Południową, Kołłątaja, Piłsudskiego, Jana Pawła II przejadą trzy takie pętle. O godzinie 17.50 przed sędziszowskim Ratuszem przewidziana jest meta pierwszego etapu tego wyścigu. Na czas wyścigu część ulic będzie zamknięte, należy się więc liczyć w tym dniu z dużymi utrudnieniami w ruchu drogowym w godzinach 14.30-18.30.

Zobacz także:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE