Reklama

Kibice wracają na Stadion Miejski w Mielcu. Co z biletami?

Opublikowano:
Autor:

Kibice wracają na Stadion Miejski w Mielcu. Co z biletami?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już w sobotę w Mielcu pierwszy mecz z kibicami na trybunach w czasach koronawirusa. Klub podał już szczegółowe informacje na temat dystrybucji biletów.

W najbliższą sobotę o godzinie 17:40 rozpocznie się mecz PGE Stali Mielec z Radomiakiem Radom. Będzie to pierwsze spotkanie z kibicami na mieleckich trybunach w czasach pandemii koronawirusa. 

Na naszym stadionie dla kibiców zostanie udostępnionych dokładnie 1710 miejsc.Pierwszeństwo mają Karnetowicze, których karnety już są aktywne. Zgodnie z wytycznymi, Kibice zajmują co czwarte krzesełko, które będzie oznaczone w widoczny sposób. W związku z tym osoby posiadające karnety tracą swoje dotychczasowe miejsce.

- Bardzo prosimy, aby osoby, które wiedzą wcześniej o swojej nieobecności podczas meczu, poinformowały nas o tym za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, poczty e-mail: [email protected]om lub [email protected] lub numeru telefonu 793 421 939 – pozwoli to zwiększyć ilość miejsc do sprzedaży otwarte - przekazuje mielecki klub. 

W celu zminimalizowania strat finansowych dostępna będzie jedna cena biletów – 25 złotych. Zgodnie z ustawą, sprzedaż biletów będzie odbywać się tylko online.

Jak zakupić bilet przez internet?

1. Pieniądze przelewamy na konto bankowe:
FKS STAL MIELEC ALIOR BANK nr 71 2490 0005 0000 4600 6209 1952

2. W tytule przelewu wpisujemy – imię, nazwisko, pesel, sugerowany sektor i wysyłamy dowód wpłaty na [email protected]

3. Po otrzymaniu potwierdzenia, wysyłamy do Państwa zakupiony bilet w formacie PDF, który można wydrukować lub mieć w telefonie

Mecze odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE