Kacper Śpiewak show dał Stalówce punkt [VIDEO]

Opublikowano:

Kacper Śpiewak show dał Stalówce punkt [VIDEO] - Zdjęcie główne

Sport W meczu 23. kolejki piłkarskiej drugiej ligi Stal Stalowa Wola zremisowała 2:2 z Olimpią Elbląg. Zielono-czarni wydarli jeden punkt w ostatnich minutach gry.

Mimo tego, że zielono-czarni przegrywali 0:2 - po dwóch golach Cezarego Demianiuka, to nie poddawali się i szukali okazji na gola. W 89 minucie Kacper Śpiewak, który na boisku pojawił się w 69 minucie, strzelił kontaktową bramkę. Na tym młody zawodnik nie poprzestał, bo chwilę później było już 2:2. Znów nasz wychowanek pokonał bramkarza Olimpii.

Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 2:2 (0:1)