Reklama

Reklama

GIEŁDA TRANSFEROWA: Wszystkie zmiany w podkarpackich klubach w jednym miejscu [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: wt, 31 sie 2021 20:30
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

GIEŁDA TRANSFEROWA: Wszystkie zmiany w podkarpackich klubach w jednym miejscu [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Giełda transferowa. | foto Grzegorz Lipiec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Czas transferów powoli dobiega do końca. Bądź na bieżąco i sprawdź jakie zmiany miały miejsce w podkarpackich klubach.

Reklama

Sprawdzaj na bieżąco kto przychodzi, kto odchodzi z Twojego klubu.

CZYTAJ TAKŻE:

STREFA SPORT NA KORSO24.PL>>

PKO Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec

Przychodzą: Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Eryk Galara (Wólczanka Wólka Pełkińska), Wikor Kłos (Stal Rzeszów), Marcin Budziński (Cracovia Kraków), Kamil Beszczyński (Siarka Tarnobrzeg - trener bramkarzy), Adam Majewski (trener - Stomil Olsztyn), Kamil Duszkiewicz (Sokół Kolbuszowa Dolna), Mateusz Wyjadłowski (Jagiellonia Białystok), Konrad Wrzesiński (Jagiellonia Białystok), Adrian Szczutowski (Wisła Płock), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Koki Hinokio (Zagłębie Lubin), Dawid Kort (Odra Opole).

Odchodzą: Wojciech Błyszko (Motor Lublin), Damian Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Petteri Forsell (Inter Turku), Adam Kramarz (Czarni Połaniec), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Szymon Stasik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Lisowski (Pogoń II Szczecin, Robert Dadok (Górnik Zabrze), Martin Sus (1.FK Pribram), Włodzimierz Gąsior (trener), Łukasz Zjawiński (Lechia Gdańsk).

Fortuna 1 liga

Resovia Rzeszów

Przychodzą: Bartłomiej Eizenchart (Górnik Zabrze), Bojan Gvozdenović (NK BSK Bijelo Brdo), Damian Hilbrycht (GKS Bełchatów), Kacper Kojder (rezerwy), Aleksander Komor (GKS 1962 Jastrzębie), Marcin Kumorek (rezerwy), Marek Mróz (GKS 1962 Jastrzębie), Łukasz Ostrowski (rezerwy), Daniel Pietraszkiewicz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Branislav Pindroch (Raków Częstochowa), Michał Rostkowski (Górnik Zabrze), Sebastian Strózik (Cracovia)

Odchodzą: Jarosław Czernysz (Polonia Bytom), Wojciech Daniel (?), Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce), Jakub Drozd (Korona Rzeszów), Karol Dybowski (Chrobry Głogów), Adrian Dziubiński (Chełmianka Chełm), Szymon Feret (Sokół Sieniawa), Mateusz Geniec (?), Maciej Grabowski (Pogoń-Sokół Lubaczów), Jakub Kałaska (Korona Rzeszów), Bartłomiej Kiełbasa (Stal Stalowa Wola), Michał Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie), Nemanja Marković (O - FK Prva Iskra (Barič)), Jakub Persak (Stal Stalowa Wola), Kamil Radulj (Stal Stalowa Wola), Bartosz Siryk (Korona Rzeszów), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków).

ZOBACZ TAKŻE:

ATOMOWE ROZWIĄZANIE W STALÓWCE. ROLAND THOMAS NOWYM TRENEREM>>

eWinner 2 liga

Stal Rzeszów

Przychodzą: Krzysztof Danielewicz (Pogoń Siedlce), Radosław Dąbrowski (rezerwy), Kacper Durda (Wólczanka Wólka Pełkińska), Samuel Kuc (FC Košice), Patryk Małecki (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Ofiara (junior), Paweł Oleksy (Chrobry Głogów), Bartłomiej Poczobut (Widzew Łódź), Andreja Prokić Stal Mielec), Bartosz Snopczyński (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Stępniowski (Zagłębie Sosnowiec), Krystian Wrona (Wólczanka Wólka Pełkińska).

Odchodzą: Grzegorz Goncerz (Kotwica Kołobrzeg), Wiktor Kłos (Stal Mielec), Damian Kostkowski (Kotwica Kołobrzeg), Przemysław Pęksa (Avia Świdnik), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Dominik Sadzawicki (Kotwica Kołobrzeg), Oktawian Skrzecz (Bałtyk Gdynia), Radosław Sylwestrzak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz).

Trzecia liga

Siarka Tarnobrzeg

Przychodzą: Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Marcel Tyl (Wisła Sandomierz), Krzysztof Zawiślak (Wisła S.), Oleksandr Yatsenko (Lech II Poznań), Ivan Agudo (Terressa FC).

Odchodzą: Arkadiusz Gajewski (?), Paweł Szołtys (?), Michał Bury (?), Oliwer Kowalik (?), Adam Głowa (Pogoń Staszów), Nikodem Paczocha (?).

Stal Stalowa Wola

Przychodzą: Roland Thomas (trener), Bartłomiej Makowski (trener przygotowania motorycznego), Maciej Gadowski (asystent trenera), Piotr Domaniecki (trener bramkarzy), Łukasz Konefał (Wólczanka Wólka Pełkińska), Krystian Żelisko (Lewart Lubartów), Oskar Wojtysiak (Legia II Warszawa), Jakub Cukrowski (Korona II Kielce), Jakub Persak (Resovia), Kamil Radulj (Resovia), Mikołaj Smyłek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Daniel Świderski (Motor Lublin), Bartłomiej Kiełbasa (Resovia).

Odchodzą: Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Adam Waszkiewicz (Legionovia Legionowo), Bartosz Sobotka (?), Tomasz Płonka (Karpaty Krosno), Bartosz Wiktoruk (Jagiellonia II Białystok), Przemysław Stelmach (ŁKS Łagów), Michał Mistrzyk (Sokół Kamień), Łukasz Konefał (Alit Ożarów), David Hascak (?). 

Wisłoka Dębica

Przychodzą: Bartosz Matoga (Podhale Nowy Targ).

Odchodzą: Dariusz Kamiński (?), Tomasz Libera (?), Sebastian Pawlak (JKS Jarosław), Bartłomiej Makowski (Stal Stalowa Wola).

Texom Sokół Sieniawa

Przychodzą: Łukasz Chmura (trener), Matthew Korziewicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Majka (Błękitni Ropczyce), Wojciech Kos (Bruk-Bet Termalica Nieciecza juniorzy), Dominik Pasterczyk (Piast Gliwice juniorzy), Wiktor Rękas (Stal Gorzyce), Mateusz Gdowik (Błękitni Ropczyce), Bartosz Tłuczek (Stal II Stalowa Wola).

Odchodzą: Ryszard Kuźma (trener), Patryk Kapuściński (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Purcha (Garbarnia Kraków), Mateusz Zając (Unia Tarnów), Damian Jędryas (Karpaty Krosno), Paweł Hass (JKS Jarosław), Daquan King (powrót do USA), Oskar Majda (?), Dominik Jakiel (?), Krzysztof Kasperkowicz (Arłamów Ustrzyki Dolne), Oskar Majda (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Mazurek (Raków Częstochowa).

WATKEM Korona Rzeszów

Przychodzą: Szymon Mazur (AP Ziomki Rzeszów), Nikodem Kot (AP Ziomki Rzeszów), Kacper Pieniążek (Wisła Sandomierz), Karol Nieckarz (Grunwald Budziwój), Jakub Kałaska, Jakub Droz, Karol Cholewa (wszyscy Apklan Resovia), Krystian Kawalec (Ruch Chorzów), Szymon Rygiel (Raków Częstochowa), Bartosz Siryk (Apklan Resovia).

Odchodzą: Jakub Konefał (koniec kariery), Bartłomiej Janik (Głogovia Głogów Małopolski), Rafał Zaborowski (?), Kamil Halat (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Przybyło (Głogovia Głogów Małopolski), Damian Szary (?). 

Wólczanka Wólka Pełkińska

Przychodzą: Jakub Lorek (Stal Rzeszów), Daniel Pawłowski (Stal Rzeszów).

Odchodzą: Łukasz Konefał (Stal Stalowa Wola), Eryk Galara (PGE FKS Stal Mielec), Adrian Soboń (PGE FKS Stal Mielec), Mateusz Gul (Karpaty Krosno), Krystian Wrona (Stal Rzeszów), Kamil Bała (JKS Jarosław), Kacper Durda (Stal Rzeszów), Kamil Matofij (Wisłoka Dębica).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.