eWinner 2. Liga: Motor Lublin odarł ze złudzeń Siarkę Tarnobrzeg. Deszczowa porażka komplikuje sytuację "Siarkowców" [ZDJĘCIA]

Sport W sobotnim meczu 30. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała z Motorem Lublin 0:2. Sytuacja w tabeli jest dla tarnobrzeżan dramatyczna.

Ponad 2 tysiące kibiców na trybunach, oprawy szalikowców Siarki, deszczowa pogoda i pełna dominacja Motoru Lublin, który już w 5 minucie za sprawą Sebastiana Rudola objął prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Siarkowcy grali w osłabieniu, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Kacper Cichoń. W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Jakub Lis. Po tej porażce Siarkowcy są na dnie tabeli, a szanse na utrzymanie trzeba określić, jako iluzoryczne.

Siarka: 33. Wojciech Muzyk - 97. Piotr Kwaśniewski (85, 8. Iván Agudo), 37. Michał Bierzało, 99. Karol Noiszewski, 30. Filip Jania (85, 9. Alan Lubaski) - 29. Mateusz Ziółkowski (70, 4. Krystian Szymocha), 10. Lukáš Hrnčiar, 14. Kacper Cichoń, 7. Ołeksandr Jacenko (70, 18. Piotr Cichocki), 2. Paweł Mróz (46, 25. Szymon Kaliniec) - 13. Krzysztof Zawiślak.

Motor: 53. Łukasz Budziłek - 17. Filip Wójcik, 4. Przemysław Szarek, 21. Sebastian Rudol, 24. Filip Luberecki - 26. Michał Król (66, 7. Mariusz Rybicki), 55. Marcel Gąsior (88, 14. Maksymilian Cichocki), 73. Jakub Lis (72, 13. Mikołaj Kosior), 10. Rafał Król, 77. Piotr Ceglarz (72, 22. Kamil Wojtkowski) - 19. Kacper Wełniak (66, 27. Dawid Kasprzyk).

Żółte kartki: Cichoń, Bierzało, Kwaśniewski - Rudol. Czerwona kartka: Kacper Cichoń (45. minuta, Siarka, za drugą żółtą).