Reklama

Ekipy z PKO Ekstraklasy trenowały na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA, FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ekipy z PKO Ekstraklasy trenowały na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA, FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Raków Częstochowa wybrał Rado Resort w Woli Chorzelowskiej jako miejsce swoje zgrupowania przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy. Z kolei Piast Gliwice korzystał z uroków i warunków jakie daje pobyt w Arłamowie. Ten sam ośrodek wybrała Wisła Kraków.

26.05:

Wisła Kraków intensywnie przygotowują się do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy. Początkowo - zgodnie z wytycznymi - zawodnicy trenowali w grupach, jednak obecnie na boisku może znajdować się już większa liczba osób, co niewątpliwie daje lepszy komfort pracy. Wykorzystując możliwość powrotu do zajęć drużynowych, podopieczni trenera Artura Skowronka cały tydzień od 18 maja do 23 maja spędzili w Hotelu Arłamów. Był czas na treningi, ale też radosne przerywniki i podziwianie bieszczadzkich uroków.

Fot. Wisła Kraków

12.05:

Wznowienie rozgrywek w PKO Ekstraklasie planowane jest na 29 maja, a kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej mają już pozwolenie na treningi grupowe. Dlatego też wyjeżdżają na zgrupowania, a Podkarpacie zostało wybrane na szlifowanie formy przez mistrza Polski z sezonu 2018/2019. W Arłamowie od 11 do 16 maja przebywają zawodnicy Piasta Gliwice.

11.05:

Właśnie w uroczym ośrodku w Woli Chorzelowskiej ekipa Rakowa Częstochowa szykuje się do restartu rozgrywek w piłkarskiej PKO Ekstraklasie. W zgrupowaniu udział biorą zawodnicy pierwszej drużyny oraz sztab szkoleniowy. Hotel, w którym przebywa drużyna jest na wyłączność Rakowa. Warunki na miejscu są dostosowane do rozporządzeń administracyjnych dotyczących funkcjonowania hoteli w dobie pandemii. Ze względów bezpieczeństwa, a także w celu utrzymania zasad izolacji, zgrupowanie jest zamknięte dla mediów zewnętrznych.

Barw częstochowskiej drużyny broni dobrze znany na Podkarpaciu Kamil Kościelny - wychowanek Stali Mielec, były piłkarz między innymi Resovii Rzeszów i Siarki Tarnobrzeg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE