Reklama

Duży partner biznesowy gra z tarnobrzeskimi mistrzyniami

Opublikowano:
Autor:

Duży partner biznesowy gra z tarnobrzeskimi mistrzyniami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg pozyskał nowego, bardzo silnego partnera w nadchodzącym sezonie. Po stronie 29-krotnych mistrzyń Polski stanie od tego roku Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Będzie wspierał tenisistki stołowe co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

- Bardzo się cieszę, że tak zacna firma jak Totalizator Sportowy będzie Partnerem Głównym naszego klubu. Nawiązanie współpracy pozwoli nam w dalszym ciągu prowadzić wysiłki o utrzymanie pozycji wśród klubów ścisłej czołówki Europy.

- mówi Zbigniew Nęcek, menedżer i trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

- Zapewne dla nikogo nie jest tajemnicą, że należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO od lat wspiera wydarzenia związane z tenisem stołowym. Nasz związek z KTS Enea Siarką Tarnobrzeg jest kolejnym etapem działań na rzecz rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Co ważne, pracujemy z mistrzowskim klubem, a to dla nas powód do dumy i radości. Życzę wszystkim zawodniczkom i całemu klubowi kumulacji sportowych sukcesów.

- mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg jest 29-krotnym mistrzem Polski, zwycięzcą Europejskiej Ligi Mistrzyń w sezonie 2018/19, co jest największym sukcesem polskiego klubu na arenie międzynarodowej w tej dyscyplinie sportu. To także zaledwie drugi zespół z naszego kraju, po szczypiornistach, który może poszczycić się tym tytułem.
KTS Enea Siarka to również zdobywca Pucharu ETTU (Europejskiej Unii Tenisa Stołowego) z roku 2015 i 2-krotny finalista Ligi Mistrzyń.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 64 lat. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE