Reklama

Reklama

Drugie miejsce dla młodych judoków z Podkarpacia. Aż 4 złote medale [FOTO]

Opublikowano: 31 października 2020 12:06
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Judocy z UKS "MOSiR" Jasło przywieźli do domu sześć medali - cztery złote i dwa srebrne. To wielki sukces dla najmłodszych reprezentantów podkarpackiego judo.

Reklama

Judocy pod opieką trenera Michała Czarneckiego wzięli udział w Turnieju Judo Wieliczka Cup, na którym wystąpiło aż 150 zawodników z 14 klubów. Jasielskim judokom udało się zakwalifikować na II miejsce w klasyfikacji medalowej. Do domu wrócili z sześcioma medalami - czterema złotymi oraz dwoma srebrnymi.

Ze złotymi krążkami do Jasła powrócili Karol Styczyński, Miłosz Pankiewicz, Mieszko Czarnecki, Krzysztof Muzyka. Ze srebrnymi zaś Bartosz Pankiewicz oraz Fabian Kurowski.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.